Kist olupta rahmı alınan varmı?

aleyna72

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
520
2
51
Kist olupta rahmı alınan varmı?

Arkdaslar rahimde kist olupta aldıyan varmı
bende var ve doktor almak istiyor ve benim cocugum yok ve olmuyacak aldırsam gerci şimdi var ama gine olmuyoooo
ya bir akıl verin bana ameliyat olmalımıyım

canim rahimde miyom mu var yoksa kist mi?peki baska doktora gitmeyi düsündün mü belki kiste yönelik bir tedavi uygulanabilir ve hamile kalirsin...
rahim alininca hormonlar alt üst oluyor ve sonrasidanda sknti yasiyorsun..
peki son care oysa ve bebek istiyosan tüp bebekle oluryormuymus hani öncesinde bebek sahibi olsan sonra aldirsan cok gecmis olsun canim...

benm de bi tanıdgmın rahminde kist warmş.ama hamile kalınca farketmşler kontrollerde flan.bebekle beraber kist te büyümüş tabi.dogumdan bi süre snra kist i almş doktr.walla başıma gelmedi ama duydugumu yazdm yardmcı olur dye.inş en iyisi ne ise o olur sizin için.geçmş olsn.herkesn derdi farklı.benmde kasıgmda kist war we kmseye sölemedm bile.korkuyorm yaaaa

kasigindami yoksa yumurtaliklarinda mi kist var?
doktor mu söyledi canim eger biliyorsan tedavisine bak sonra kötü seylere yol acabilir...birde tabi yanlis bir bilgi vermek istemem ama sogan suyu kistler icin iyi geliyor...sogani kaynat ceyrek limon sik ve ic gecmis olsun canm

reyyan_06 kasgmda war kist canm.arada bi agrı yapıyo.dr a gtmedm korkuyorm.durup durrken nedn çkar ki acaba?saol cnm buarada.denycm soganı. . .

bayram öncesi doktara gittim. baya bir kist buyumuş ve allah korusun alınmaz cok kötü adını bile soylemek istemiyorum o mahlum hastalık dedi doktor bayram sonrası baska bir doktora gidecegim bakalım o ne diyecek ilginize tsk ederim arklar . dua edin bana cok ihtıyacım varrr

Canım çok geçmiş olsun,inşallah bir an evvel şifa bulursun.:Saruboceq:

canim Allah korusun o maglum hastalik demis ya ismini anmak dahi istemiyorum ama sadece bakip mi dedi bunu bilebilmesi icin..parca alip patolojisine bakmak lazim sen bi doktorunu degistir canim cok gecmis olsun canm benimm

pko gibi bişeymi bu ya
kistle pko aynımı
canim pko yumurtalikta olan kistin bir cesidi birden fazla kistin olmasindan dolayi polikistlikover deniliyor yani poli cok demek overde yumurtalik demek yumurtalik kisti..ama ben arkadasininki cok anlamdim onunki rahimdeymis benim anneminde rahminde miyom vardi yani zararsiz ur demek öncesinde bir kürtaj oldu burdan parca alip bakildi daha sonra yine ayni sikayeleri devam ettigi icin rahmi alindi fakat her kist ayni degildir..cesit cesit bu kistler hepsinin ayri bir ismi var

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…