Kısmetse olur Kanal D

sweet-73

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2014
8.349
5.272
Kanal d deki kısmetse olur yarisma programini izleyen yada favorisi olan var mi

Son düzenleme:
Çok komik komedi babında izlemek için bi şey bulamayanlar kesinlikle baksın. Seda sayanda kadın etli butlu olsun diyen bayandan ..asalaktan ..sonra en çok bu programa güldüm. Yazık ya biz nasıl yabancı dizi film yönlenmeyelim bu insanlar resmen falga geçiyo bizle :)) ne favorisi :))

Çok komik komedi babında izlemek için bi şey bulamayanlar kesinlikle baksın. Seda sayanda kadın etli butlu olsun diyen bayandan ..asalaktan ..sonra en çok bu programa güldüm. Yazık ya biz nasıl yabancı dizi film yönlenmeyelim bu insanlar resmen falga geçiyo bizle :)) ne favorisi :))
Ne yapalım hergün şehit haberi alıp ağlamak bıktım biraz kafa dağıtmak için izliyorum

Bakalım bakalım evlenen olacak mı?
Hiç sanmam olacağını.
İlk bölümü ütü yaparken izlemiştim.
Öyle düzenli olarak oturup izlenecek birşey değil.

Hiçbirini sevmedim ama öyle boş anlarımda yemek yerken falan bakıyorum. Komik bir program. Evlenme programı gibi düşünmemek lazım bence.

bende geçen gün tesadüfen denk geldim, önce anlayamadım ne olduğunu.. sonra dedim heee şu bizim semra kaynana zamanında yapılan yarışma gibi heralde bu :KK70:
hiç samimi olmayan tamamen reyting amaçlı yapılmış bir program.. çerezlik izlenebilir...
ama takıldığım tek bir şahıs var.. gelin adaylarından demet :KK57:
evet belki alımlı hoş bir tipi yok kızın ama okadar dürüst ve zeki bilgili bir kız ki, gerçekten hoşuma gitti karakteri...
oyun yapmayan, rol kesmeyen iç dışı bir hatun... bütün erkekler onu dost olarak gördüler sadece ama ilerde göreceksiniz diğer kızların foyaları ortaya çıktıkça, bu kızın kıymetini anlayacaklar damat adayları :KK66:

X