kıslar gonal-f den sonra regly

Tiny

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2007
543
7
merhaba kıslar,

bende yumurta geliştirici gonal-f kullandım 2 ay önce, 1 ayımda olduğum regly normal idi. fakat bu ay yani ikinci ayımda 1,5 gün sürdü. sizin de reglynizde azalma olmuşmuşdu. normal midir? benim normalinde 3 gün sürer . kafama takıldı acaba menepazamı giriyorum ya? 3 ay önceki tahlillerim normaldi ama?
cevaplarsanız sevinirim.

merhaba kıslar,

bende yumurta geliştirici gonal-f kullandım 2 ay önce, 1 ayımda olduğum regly normal idi. fakat bu ay yani ikinci ayımda 1,5 gün sürdü. sizin de reglynizde azalma olmuşmuşdu. normal midir? benim normalinde 3 gün sürer . kafama takıldı acaba menepazamı giriyorum ya? 3 ay önceki tahlillerim normaldi ama?
cevaplarsanız sevinirim.

olabiliyor bu benimde 2 gün sürdü 2. gün müthiş bir kanama ve orkit yetiştiremez ayağa kalkamaz halde 6 saat geçirdim ve bitti. sanırım normal. çünkü hormonlarla fazla oynanıyor sonuçta bazı farklılıklar olmasını ben evham haline getirmiyorum.

sağol canım ama aşırı kanamam olmadı. topu topu bir gün sürdü oda normal bir kanamaydı.
umarım söylediğin gibidir. bende rahat olmaya çalışacağım. çok sağol cevabın için.

Arkadaşlar,
Gonal değil bizim regl düzenimizi ve mitarını bozan şey, bunun adı stres, başka bir şey değil.
Benim de yanı sorunlar olmuştu, doktorumla konustum ama Gonal F'in böyle düzen bozucu bir etkisi yok sadece biraz geciktirebilimiş o kadar. Bence fazla hasta olmaya odaklamayalım kendimizi olur mu canlarım, bırakalım doğa aksın gitsin, biz de kendimize bir yol bulalım ilerlemek için. Yoksa ne yaparsak kendimize yaparız.
Sevgi ile kalın

teşekkürler sakuracım,
aynen dediğin gibi yapıyorum artık . kafamda kurmamaya çalışıyorum.
umarım bir gün hepimiz hayırlı birer bebek sahibi oluruz.

Kızlar benimde ilaçlardan sonra kanama sürem biraz kısaldı gibi.
Hala da az ve kısa sürer.
Sadece geçen aylarda bi gecikme yaşamıştım o zaman çok yoğun gelmişti.
Hormonlarımız etkileniyor olabilir.

kızlar geçen ay negatif sonuçlanan tüp bebekten sonra bu ay adet hala olamadım adetlerim hiç şaşmazdı bende korktum acaba kistmi oluştu diye ama sanırım o kadar hormon ilacı geciktiriyordur bir hafta bekleyip olmazsa doktora gidecem bir sorun olmadığından emin olunca rahatlayacam

çoğumuz aynı tedirginiği yaşıyoruz galiba. inşallah iyi sonuçlar verirsin bize helin.

tiny hamilelik ihtimali var mı? belki üstüne görme dedikleri şey olmuştur. gonal ben de kullanmıştım böyle bir şikayetim olmadı. bi test yapsan

tiny hamilelik ihtimali var mı? belki üstüne görme dedikleri şey olmuştur. gonal ben de kullanmıştım böyle bir şikayetim olmadı. bi test yapsan

regly olduğum için hiç düşünmedim güzelim , hamilelik ihimalini. dün de doktora gitti relg 3. günü olduğu için tekrar gonal f başladım aşılama olcak. doktor böyle bir şey olsaydı ultrasonda görürdü ama dimi? şimdi gonal f kullanıyorum, tahlil yaptırsamda doğru çıkmaz değil mi. hiç düşünmemiştim lily aklıma soktun şimdi :))

X