Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kıslar formülü bulduk galiba:))

gulizz işte gördğümüz gibi soyanın dikkatli tüketilmesi gerekiyor,gdo suz olmasını geçtim,çeşitli sağlık problemleriyle karşı karşıya olan kişilerin soya ürünlerini tüketmeden önce mutlka dr tavsiyesine kulak asması gerek,ikincisi soya ürünleri erkeklerde kanserojen etki yapabiliyor.
onun için önceki mesajlarımda dozajlama önemli demiştim ve tabiki risk grubundaki kişiler dikkatli olmalı.

ewet yaa..yararlıda olsa herşeyin dozajında orta ayar olmasından yanayımdır her zaman.her öğrendiğim yeni bilgide dengelerin çok önemli olduğu çoğun(abartının) zarar olduğu sonucuna varıyorum..bence bu hayatın bütünü için geçerli bi kural..

şu göğüs büyütme konusundada çok istediğimizden sanırım:84: :84:duyduğumuz herşeye balıklama atlıyoruz işte..soyanın amerikada bi erkeğin bile göğüslerini büyüttüğünü okuduğumda gerçekten çok heycanlandım.ama sonraki araştırmalarıma göre o kişi günde tam 1.5 litre soya sütü tüketiyormuş.bu zarar risklerine rağmen sırf göğüs büyütmek için ki bu %100kesin değilken bu derece tüketmek ne kadr akıllıca tartışılır...ama ben gerçekten az tüketimle bile zararsızca göğüs büyüttüğüne ve kemikleri güçlendirdiğine inanmak istiyorumm kemik erimesi olan birisi olarak

Son düzenleme:
bende ısırgana başladım ama bi yandan da bunu yesemmi diye düşnüüyorum:18:

ısırganın çayınımı yağınımı kullanıyosun cnm??
ikisini aynı gün içinde tüketmen östrojen salınımını gereğinden fazla arttırabilir diye düşünüyorum:26:

hıı bu arada maydanozun bana sağladığı önemli bi faydadan daha bahsetmeyi unutmuşum kızlar..

adet düzensizliği yaşayanlarada şiddetle tavsiye ediyorum..çünki iki ayda bir adet gören ben şimdi düzenli gününde adet görmeye başladım çok nadir bazen bir iki günlük bi gecikme oluyor tabii... sanırım oda stres kaynaklı..daha önce dr a gittiğimde bana hormon değerlerimin fena olamdığını iyi olduğunu söylemişti.verdiği doğum konrtrol hapı kilo aldırmaktan başka işe yaramadı. adet düzensizliğim öylece devam ediyordu.ama artık inanın adet rengim bile değişti..sanırım maydanoz östrojen dengesini desağlıyor.

Son düzenleme:
en kısa zamanda bende başlamak istiyorum

maydanozla birlikte buz masajını yada duşta soğuk su masajınıda tavsiye ederim cnm..gerçi kış günü zor olur biraz ama yaparsan dikkat et üşütme..

yazın mayonuzu düzenli kullanmakla beraber de günde en az 10 kez soğuk suyla duş aldım.malum çok çok sıcak bir yaz geçirdik..bununda büyümelerinden ziyade dikleşmesine toparlanmasına yardımcı olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
merhaba guliz,
forumu taradım ama kaçırmış olabilirim.. ne kadar etki gördüğünü yazmamışsın.. kaç cm ya da beden olarak ne kadar fark etti?

bu arada benim bir akrabam sürekli maydonoz suyu içer ve göğüsleri çok büyük. ablasının ise hiç yok nerdeyse iki çocuk büyütmesine rağmen. bunu bilmeme rağmen nedense hiç denemedim. maydanozu da çok severim oysa ki. dolapta gördükçe yiyorum artık:)

cnm göğüslerimin neden büyüdüğünü anlayamamıştım bende başta..yani maydanozun büyüttüğünü bilmiyordum bile:))bilmeden hergün kahvaltıda tüketmiştim ..belirli bi amaç için yemeğe başlamadığım içinde ölçmedim tabiii..bende farkedilir derecede bi dolgunluk hatta toparlanma oldu ..(büyümenin derecesini şöyle söyleyebilirm mesala benimkiler gerçekten çok küçük ve küçük olmalarına rağmen sarkıktı.75 bedeni üstlerden boşluk kalıyor tam doldurmuyordu bile.ama o dönem üstler dolgunlaştı sütyen doldu,hatta biraz sütyenden taştı dolgunluk.. artı çatal oluştu yani seksen bedene geçsem olurdu.yani bir beden büyüdü diyebilirm:)))arkadaşlarımda naptın sen böyle güzelleştiler deyince.oturup ciddi ciddi nedenini düşündüm..nedeni maydanozdu.çünki ben o dönem başka hiçbir ilaç ,hiçbir bitki çayı,yağ vs..kullanmamıştım..çok büyük göğüsleri olan arkadaşımında göğüslerinin hamileliğinde büyüdüğünü ve demet demet maydanoza aş erdiğini ve yediğini söylediğini hatırladım.nedense bende senin gibi arkadaşımın söylemesine rağmen kulak ardı etmişim hiç aklıma gelmemişti bolca tüketmek..

yanlız sonrasında düzenli kullanmayı bıraktım söndüler biraz(nedeni yazın aldığım soğuk duşları kesmemde olabilir...maydonoza çok yardımcı oldu buz gibi su tutmak dikleştirdi diye düşünüyorum...buz masajınında çok etkili olduğunu söyleyen arkadaşlar var.ikisi de zararsız en etkili yöntem bence...
şimdi tekrar tüketiyorum.bakalım hafif sızlamalar var yine:))sende dene cnm kaybedecek bişeyimiz yok nasılsa...

Son düzenleme:
slm ben yeniyim aklıma bişey takıldı.gulizz sen maydonoz yemeyi bıraktıında ne kdr bi küçülme oldu?

Ehmmmmm bende soya ve maydonozu denemeyi düsünüyorum yaw maydonozuda hic sevmem ne kadar bir süre icinde etkisini gösterir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…