Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kıslar formülü bulduk galiba:))

gulizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2009
312
4
kıslar maydanoz evet maydanoz yiyin..ben bilmeden yedim ve faydasını gördüm.darısı başınıza..

bu topikte bi arkadaşımızın yazdıklarını bi okuyun derim.galiba çok haklı.benim yazdığım cvbıda ekliyim karar sizin...
http://www.kadinlarkulubu.com/dogal-gogus-buyutme-yontemleri/360980-kucuk-gogusler-iyidir-3.html

Alıntı:
sims3 kullanıcısından alıntı
bir erkek çocuk da hastaneye götürülmüş sebebi göğüsünün büyümesi imiş. neler yediğini sormuş doktor , çocuk devamlı kivi yiyormuş. doktor da göğüsleri bu yüzden büyüdü demiş. Maydanoz da etkili inek sütü de fakat süt kilo yapar, maydanoz ise zayıflatır.

aaa inanmıyorum yaa maydonozu ilk defa duyuyorum.ben bu yaz her sabah bilmeden sevdiğim için nerdeyse yarım demet maydonoz yedim ama her sabah..ve göğüslerim yarım beden büyüdü neredyse.75 i tam doldurmayan göğüslerim tam doldurmaya başlamıştı.hatta sütyenin üstünde dekolte kısım bayağı şişirilmiş gibi durmaya başlamıştı..

nedenini bi türlü anlayamamıştım.hatta arkadaşlarım ne yaptın kızz bunlar çok güzel oldular demişti..nedeni maydonozmuş demek ..yeni jeton düştü.ama bir aydır falan doğru düzgün yemedim biraz söndüler sankim..yeniden düzenli yiyeyim barii..hem böbreklerede faydalı..cildede ..
teşekkürler arkadaşım yazmasaydın nedenini bulamazdım.çünki aklımından ucundan geçmemişti maydanoz..düşünüp duruyoıdum ne olabilir diye bulsamda devam etsem büyütsem şunları diyodum..
[/COLOR

arkadaşlar bence deneyin bi şey kaybetmez çok şey kazanırsınızz :lepi:sositososito

Son düzenleme:
hemen pazardan 25 demet alıcam :)))zemuszemuszemuszemuszemuszemus

al cnm al ama dikkat et ıslanma:)alkisalkisalkisbalıkesiri öğle bayağı bi sel tuttu..

bnede yarın pazar pazarından alıcam ..:1rolleyes:
hemde selülitlerede iyi geliyomuş bu maydanozz haberiniz olsun.bazı arkadaşlarda başlangınç seviyesindeki selülitlerini geçirdiğini söylemiş ..daha ne isteris kii:dance:

Son düzenleme:
Kıslar size maydanozu kendim bilmeden kullanıp bizzat sonucunu gördüğüm için tavsiye ettim.
eğer bulabilrsenis soya sütü ve soya ürünleri kullanmakta çok faydalı ve mantıklı gibi geliyo bana..şöyleki;
yukarıda linkini verdiğim yazıda sims3 arkadaşımızın bizlere sunduğu bilgilerde soyanın faydalarından;

Göğüs kanserine karşı da etkili

Kadınlarda ostrojen hormonunun kanserojen etkisini önleyen ve zararlı hücrelerin gelişimini durduran soya, bu nedenlerden dolayı kadınlarda göğüs kanserine yakalanma riskini azaltıyor. Her gün soya ile beslenen Japon kadınların göğüs kanserine yakalanma riskinin, Avrupalı kadınlara göre 4 kat düşük olduğu belirtiliyor.

Soya sütü erkeklerde bile göğüslerin büyümesine neden oluyormuş. Nedeni de östrojen hormonunu artırmasıymış. Hatta ben önceden şöyle bir şey duymuştum. Amerikalı bir adam son zamanlarda göğüslerinin büyümesi, cinsel isteksizlik ve kadınsal davranışlar göstermesi şikayetiyle doktora gitmiş ve nedeninin her gün tükettiği soya sütü olduğu ortaya çıkmışALINTI

Östrojen Hormonu Fazlalığında Kadında Oluşan Sorunlar

1- Kadında yumurtalık faaliyeti büyük hasar görür ve bozulur. Polikistik over hastalığı oluşur.

2- Overler, Östrojeni fazla salgılarsa, armut tipi şişmanlık başlar, yani kalçalarda yağ birikir, sellülitlerde patlama olur. Kalça ve bacaklarda kalınlaşma, orantısız bir vücut ortaya çıkar.

3- Fazla Östrojenin, en kötü sonucu kanser hücrelerini uyarır, tetikler. Östrojen hormonu, kanda yüksek çıkarsa , rahim ve meme kanseri için risk faktörüdür.

4- Östrojen fazlalığı yağ dokusunun miktarını arttırır. Artan yağ dokusunda, testosteron denilen erkeklik hormonu da, östrojene dönüşür. Bu da, yağ dokusu miktarını daha da artırır. Sonuçta bir kısır döngü oluşur. Daha fazla östrojen, daha fazla yağ demektir.

5- Hücreler uyarıldığı için, vücutta, kadınlık organlarında kanser gelişimi başlayabilir.

6- Östrojen fazlalığı vücudun su ve tuz tutmasına neden olur. Yüz yuvarlaklaşır, el ve ayaklarda şişlik ve ödem gelişir.

7- Östrojen fazlalığı bacak damarlarının tıkanmasına, akciğere pıhtı kaçmasına, safra kesesinde taş oluşmasına ve tansiyonda artışa sebep olabilir

ÖSTROJEN SALINIMINN ARTIŞI GÖĞÜSLERİN BÜYÜMESİ İÇİN GEREKLİ İSE VE BİZ BUNUN DENGESİNİ SAĞLAYAMAZSAK FAZLALAĞI DURUMUNDA YUKARIDAKİ RİSKLER MEVCUTSA +SOYADA HEM OSTREJEN ARTTIP HEM DE Kadınlarda ostrojen hormonunun kanserojen etkisini önlüyor ve zararlı hücrelerin gelişimini durduruyorsa
çözüm soyamıdır ?bence budur ..bana çok mantıklı geldi siz ne diyorsunuz kıslaarr??en azından bilinçsizce oströjen salınımını arttıran o kullandığımız bitkilerden daha güvenilir diye düşünüyorum.

BİR YANDANDA KAFAM ÇOK KARIŞTI..kafamçokkarıştıFAZLA ÖSTROJEN FAZLA YAĞ DEMEK MİŞ..AMA NEDENSE ÖSTROJENİ ARTTIRAN
SOYA BİR YANDANDA GÖBEKTEKİ YAĞI ERİTİYORMUŞŞ.BU TEZAT İKİ ŞEYİ NASIL SAĞLIYOR YAA??CADIARZU

Fikirlerimizi paylaşalım arkadaşlar ya..akıl akıldan üstündür:bbo:

Son düzenleme:
arkadaşlar yokmu hiç benim gibi maydonuzu deneyip fayda sağlayan??fisfisfisokuyanlar niye düşüncelerini paylaşmıyoobenneyaptımki

Son düzenleme:
arkadaşlar bazı çikolata ürüünlerinde nutella gibi ürünlerse soya sütü kullanılıor ama onları tüketmk işe yarar mı bilmiorum

arkadaşlar yokmu hiç benim gibi maydonuzu deneyip fayda sağlayan??fisfisfisokuyanlar niye düşüncelerini paylaşmıyoobenneyaptımki

açıkcası çok etkilendim :)
ben 2 yöntem denedim sonuç sıfır. hap faalan zaten mantıklı gelmiyor. tek çare ameliyat die düşünüyordum. ama maydonoz fikri sıcak geldi olumunekankayizsmile
denemeye değer . peki doğrayıp limonlasak da etkisi aynı olur mu kız ?? :eek:

maydanoz selülitede iyi gelir.dip not:
ayrıca maydanoz erkekler için çok yararlıdır:)göğüslere etkisi varmı bilemiyorumguclubacismile

ne kadar yemek gerekiyoki acaba maydanozu?biton şey çıkardılar başımıza yaa,hangisini denecez kafam iicee karıştı,bilmiyorumkismileama yok yapıcam şeyleri belirledim ben.hem maydanozda demir vardır.demir vitamini mi büyütüyo göğüsleri ben anlamadım ki? ayrıca o göğüsleri büyüyen çocuk kivi yemiş kiviyi niye atlıyosunuz ki kızlar,:KK3:

çok sevmesem de yerdim maydanoz ama zayıflatır o zaten zayıfımm ://

bı yorumda maydonoz yedıgını fakat yemeyı bırakınca bıraz ındıgını yazmıssın gulızz.yanı yemeyı bırktıktan sonra ıncek mı? sen bırakınca ındı mı ?

canım acaba bılımsel bı acıklaması var mı kı ,her bunyeye aynı etkı yaratır mı,gercı bı sey kaybetmeyız baska seylere de faydası var bende baslıyım yarın canım sagol

açıkcası çok etkilendim :)
ben 2 yöntem denedim sonuç sıfır. hap faalan zaten mantıklı gelmiyor. tek çare ameliyat die düşünüyordum. ama maydonoz fikri sıcak geldi olumunekankayizsmile
denemeye değer . peki doğrayıp limonlasak da etkisi aynı olur mu kız ?? :eek:

canım ben saplarıyla her sabah doğramadan limonlayıp yedim.ama senin dediğin gibide olur tabii niye olmasın kızz?sengözlerimebaksanabönemli olan düzenli bi şekilde tüketip vücudunun ve göğüslerinin faydalanmasını sağlaman..a.s

ama bi alternatif daha var . bana ibrahim saraçoğlunun formülüde çok mantıklı geliyor.oda şöyle;

küçük yapraklı kart olmayan bir demet maydanoza(saplarıyla beraber) bi çorba kaşığı limon ve yarım bardaktan az fazla su ekliyosunuz ve rondodan geçirip 21 gün sabahları aç karnına içiyosunuz.

bu gençleştirici kürü 21 gün yapıp sonarasında limonlu doğranmış ve ya doğranmamş maydonazla devam edebilirsin cnm..:1hug:

Son düzenleme:
arkadaşlar bazı çikolata ürüünlerinde nutella gibi ürünlerse soya sütü kullanılıor ama onları tüketmk işe yarar mı bilmiorum

aslında çok güzel bi konuyada temas etmişsin cnm.ben her sabah kahvaltıda chokellayıda çok tüketiyorum.sen söylyince acaba mı oldum yanim.belki onunla birlikte daha çok fayda sağlamış olabilirfisfisfis

gerçi yediğimiz birçok şeyin içinde(makarna,hazır mantılar,çikolatalar vs.vs.) raf ömrünü uzatmak için vs.soya var zatena.s

Son düzenleme:
X