Kislar Fikirlerinizi Bekliyorummmmmmm

berfin80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2006
13
0
BEN 27 ŞUBATDA ADET OLDUM 10 GÜN SONRA GÖĞÜSLERİMDE ACAYİ BİR ŞİŞLİK VE HASSASİYET BAŞLADI , KENDİMİ BİLDİM BİLELİ ADETİME 1 HAFTA KALA BÖYEL OLURDUM ,HATTA BU KADAR ŞİDETLİDE DEĞİLDİ , SİZCE HAMİLEMİYİMDİR YOKSA NEDNE BÖYEL OLDUM DRMI BAŞVURAYIM FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM CANIM ARKDAŞALRIMMMMMM,BU ARADA ESKİDEN HEMEN YAZIŞIRDIK AMA ARTIK O YOK ÇOK ÜZGÜNÜM OYÜZDEN :a015:

BEN 27 ŞUBATDA ADET OLDUM 10 GÜN SONRA GÖĞÜSLERİMDE ACAYİ BİR ŞİŞLİK VE HASSASİYET BAŞLADI , KENDİMİ BİLDİM BİLELİ ADETİME 1 HAFTA KALA BÖYEL OLURDUM ,HATTA BU KADAR ŞİDETLİDE DEĞİLDİ , SİZCE HAMİLEMİYİMDİR YOKSA NEDNE BÖYEL OLDUM DRMI BAŞVURAYIM FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM CANIM ARKDAŞALRIMMMMMM,BU ARADA ESKİDEN HEMEN YAZIŞIRDIK AMA ARTIK O YOK ÇOK ÜZGÜNÜM OYÜZDEN :a015:

canım sohbet bölümü yine var. üst tarafda yanıp sönen yerlerden girebiliyorsun orda yazar sohbet odaları diye ama java programının kurulu olması lazım pc de. her neyse sanırım yumurtlaman olmuş. çünkü benim yumurtlama günümde göğüslerim inanılmaz acır şişer ve kasıklarımı ince ince sızı girer. ben ovulasyon testi kullandığımdan yumurtlama günlerimi biliyorum ve genelde belirtileri bunlar oluyor. hatta o günde 1-2 tanede sivilce çıkıyor suratımda.

X