kıslar bilgilerinize ihtiyacım var ve acilll!!!! yardım please!...

Mirela9909

Guru
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2008
76
0
46
sabah işe gelirken otobüste sol kasığıma bir ağrı saplandı, sol bacağımı kullanamaz oldum.işe zor geldim.parmağımı kımıldatsam sanki ordaki damar kopacak çok canım yandı, işyerime geldim magnezyum aldım,biraz rahatladım; ama hala ağrı dvm ediyo senağlama dr umu aradım, görmeden bişey diyemem dedi, minoset iç dedi , hiç içermiyim yaa senağlama.. annemi aradım çocuk 6 aylık kızım dönmüştür diyo bişey olmaz diyo :uhm: bende bu akşam bekliym diyorum geçmezse sabah erken gidiym diyorum, ya sizce ??????????:çok üzgünüm:

o tarz kasılmalar hatta adet ağrıları hamileliğin her döneminde oluyor biliyorsun bence asla minoset içme zararlı ilaç içmek ya ovala yumuşaması için kremle masaj falan yap inş geçer cnm bende 3 aylık hamileyim seniki kadar şidettli olmasada benimde kasılmalarım oluyo inş sağlıcakla ucagımıza alırız bebeklerimizi geçmiş olsun

evet cnm, biliyorum bende kasılmaları ama bu seferki çok farklı!!:bbo: yani sanki sol kasıkta damar kopucakmış gb canımı yakıyo, böle bişi hiç yaşamamıştım.bu akşam bakıcam eğer geçmezse sabah erken dr a gidicem başka çarem yok sanırım:çok üzgünüm: hem tabii ki asla minoset içmem, eğer geçirmezse gel dedi dr. içmicemki :çok üzgünüm:

minoset bir işe yaramıyor ki,gribal enfeksiyonlarda kullanılan ağrı keseici ve ateş düşürücü,dr.un da,gel bir bakyım dememiş de ilaç önermiş,kullanmacnm sen onu,git bir muayene ol,için rahatlasın.

minoset hamilelikte güvenilir bir ağrı kesici. Parasetamol içeren ağrı kesiciler çok sık ve fazla olmamak şartı ile güvenle içilebilir.Mecbur kalınca ben yarım minoset içiyorum.Ağrım geçiyor.Benimki tüpbebek...Zararı olsa idi dr iç demezdi bence.

kızlar dr dan geldim şimdi..bebişimide gördüm :) NTS çektiler, ultrasyona baktı dr hiç sorun görünmüyo, sanırım bizim kız ters dönmüş o yüzdenmiş o ağrı , birde benim ikinci çocuğum bu, ilk sezeryandan bi hasar kalmış olabilir o bölgede dedi.fitil verdi adı ENDOL. 2 gün kullan dedi geçmezse tekrar gidicem. ama önemli bişey yokmuş!:.Bakalım sonucu beraber görüces..

gebelikte güvenle kullanaılan birkaç ilaçtan bi tanesi minoset ama plus olan değil normal minoset hepimiz hamileleiğimiz boyunca içtik çok gerekli olduğunda yine içiyoruz prospektüsünü okursanız..zaten hangi dr hastasını riske atar drlar verio bu ilacı acı çekmektense ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…