Düğün kışın düğün nasıl olur ?

E sizde eylul gibi yapin gitmeden olmaz mi :) Bencede ya siz gidin ingiltereye bir abi icinde rezillik cekilmez :)
doğuda görev yapıyorum işte 1 ayda hazırlanamam gel gıt ama en onemlısı ıs arkadasmda eylülde evleniyor onu ıdare etmem gerekiyor ızın alamıyorum

Apart yada pansiyon tutalabilir aslinda o kadar kisi baska yere sığmıyor kışın

doğuda görev yapıyorum işte 1 ayda hazırlanamam gel gıt ama en onemlısı ıs arkadasmda eylülde evleniyor onu ıdare etmem gerekiyor ızın alamıyorum

Aa bu kotuymus :/ O zaman abi sizin icin fedakarlik yapmali bence:)

[QUOTEin35, post: 41936185, member: 482765"]evet ama o da bıton masraf oluyor[/QUOTE]
Dugun demek maalesef ki masraf cok demek masrafla yeni hayata baslamak demek hatta yakin akrabalariniz varsa aslinda yakin onlarda da kalabilir bazilari sigilmiyor ki cok zor kışın bu var birde dugun telasinin icinde kalacaklara yemek hazirlaniyor temizlikti yemekti insan mahvoluyor dugun tarafi inan kosturmaktan bisey anlamiyor Allah yardımcınız olsun

kesinlikle kış düğünü çok daha guzel ve romantik oluyor.ben aralık ayında evlendim.düğün günümde ayaz vardı ama hava çok guzeldi hatta guneşliydi.2 gün sonrada kar yağmıştı.ilk gün balayına termale gittik hem yemyeşilken gorduk ağaçları hemde bembeyazken :) çok romantikti benim için.tabi düğüne başka şehirden misafirler gelemedi yollar kapalı oldugu için o ayrı.onlarda sonradan getirdi takılarını. pazar gunu bi dugune gittik gelinin ne saçı ne makyajı kalmıştı.oyle sıcak ve nemliydi ki hava gelenler bugunu mu buldular diye soylendiler başta ben olmak uzere:) kısın saç makyaj derdi olmuyor.hemde gece birbirinize sarılırsınız ısınmak için yazın bunu yapamazsın işte

29 aralıkta düğün yaptım:) yılın son düğünü diye dalga geçtim hep:) termal otelde başlayıp uludağda biten balayım muhteşemdi. Arada İstanbul adalar a bile gittik. İnsanlar uzun zamandır düğüne gitmediği için katılım fazlaydı. Tümm akrabalarım şehir dışımda olmasına rağmen geldi. Keza eşimin tarafından gelemeyen oldu, ama onlar Rize deydi. Orada kış daha çetinmiş. Neyse, düğünde de sıcak çikolata ikramımız oldu herkes bayıldı. Ortada sepette değişik poşet çaylar vardı, arasıra sıcak su dağıtıldı. İsteyen istediğinde. Aldı. Ayrıca pazar günü kuzenimin düğünğ vardı. Aalahım iyi ki kışın evlenmişim dedim. Gelinlikçi bemimkiyle aynı olmasına rağmen, yoğunluktan yeterince ilgili değildi. Kuaförde 4 gelin vardı! Bense hep rahattım ki ekimde karar vermiştim o aralık düğün yapmaya. Yine de her şet mükemmeldi. Tavsiye ederim

Bende ocak ayında evlendim şansımıza havada güzeldi o gün.. gayette güzel oldu ne makyajim akti ne terledim valla

[QUOTEin35, post: 41936185, member: 482765"]evet ama o da bıton masraf oluyor
Dugun demek maalesef ki masraf cok demek masrafla yeni hayata baslamak demek hatta yakin akrabalariniz varsa aslinda yakin onlarda da kalabilir bazilari sigilmiyor ki cok zor kışın bu var birde dugun telasinin icinde kalacaklara yemek hazirlaniyor temizlikti yemekti insan mahvoluyor dugun tarafi inan kosturmaktan bisey anlamiyor Allah yardımcınız olsun[/QUOTE]
evet samsunda sadece esımın aılesı war başka da tanıdık yok

Benm de kasımda oldu duğunum.. Duğun sonrası çok rahat oluyo.. Sıkıca sarılıp uyuyabiliyosun enazından.. Çok samimi geçio gunler geceler :)
benim düğünüm kasımın ortasında olacak
. nasıl oluyor soğuk oluyormu hava ve balayı için nasıl bi yer olabilir acaba .

Kasım çok mu soğuk oluyor ya ben öyle düşünmemiştim . üzüldüm şimdi kasımın ortasında benimki ve balayı nereyi tercih edebiliriz kasimda

1- Hertürlü Dini ve Siyasi konu ve yorum yasaktır.

2- Karabasan, cin, peri, 3-5 harfliler, öcüler, böcüler, hocalar, büyülerle ilgili konu açmak yasaktır.

3- Açtığınız bir konunun devamı niteliğinde Kaynana bölüm-1, çekim 2, kayınpeder bölüm-3 tarzı konular açmak yasaktır, devam niteliği olan konular derhal kapatılır.

4- Burası Bir Derdim Var bölümüdür, canınızın sıkıldığı, üzüldüğünüz, dertlendiğiniz ve çare aradığınız her konuyu buraya açabilirsiniz fakat "saçımı ne renk boyamalıyım, karamel mi fındık kabuğu mu?(resimli), arkadaşımın kuzeninin amcasının kızının görümcesinin düğününde abiye giyeceğim sizce hangisi(resimli), orta sehpa mı konsol mu acaba hangisini alayım karar veremedim, koltuk altı kıllarım, kaşımı nerde aldırayım, gebe miyim test yaptım baksanıza, Küçükbakkalköy'de kuaför önerisi vs vs bölümle alakası olmayan konular açılması yasaktır, açan üye bilmeden bir sefer açmışsa taşınır ama her aklına geleni bu bölüme açmayı adet haline getirmişse bölümle ilgisiz konusu kapatılır, ısrarcı olursa ceza alır. Hele bu bölüm daha çok okunuyor deyip diş taşını bile buraya yazanlara hiç af yok.

Lütfen her aklınıza gelen konuyu buraya açmayın, ilgili bölümlere açın.

benim düğünüm kasımın ortasında olacak
. nasıl oluyor soğuk oluyormu hava ve balayı için nasıl bi yer olabilir acaba .
valla bulunduğunuz ile gore değişir.. Bizim duğun gunu çok guzeldi, ne yağmur ne ruzgar. Gayet guzel bir gundu ..
balayı içinde biz antalyayı faln duşunmuştuk ama gidemedik

Kasım çok mu soğuk oluyor ya ben öyle düşünmemiştim . üzüldüm şimdi kasımın ortasında benimki ve balayı nereyi tercih edebiliriz kasimda

Benimki sonundaydı yağmur yağmıştı baya. Kışın kaplıcalar çok güzel oluyor ben Ankaraya gitmiştim. Düğün tarihi belliyse erkenden ayarlayın balayını kaliteli yerler kar kış demeden doluyor.

Kesinlikle kış derim kışın evlenmiş biri olarak süper çünkü makyajın akmıyor ,sacin bozulmuyor leş gibi terlemiyorsun, gelinlik sana yapışmıyor, düğüne gelenler hevesli istekli ve arzulu geliyor(yazin her gün bir düğün olunca çok sıradan oluyorsun), veee soğuk kış günlerinde sarılıp uyumasi da çabası:) ha bir de istediğin gelinliği neredeyse yarı fiyatına alabilirsin salon yassa esyalarda gönlünce indirim yaptirabilirsin :) bir kaç tavsiye sadece yağmur yağma yada yerlerin ıslak olmasına karşın yaninda 2 tane esaslı kuzen ya da dost taşımalısın fotoğraf çekimi esnasında hem saçını başını düzeltmeleri hem de yürürken eteğini havada tutmaları için :) bir de iyi bir fotoğrafçı bulmalısın eğer dış mekan istiyorsan yanında kocaman bir güneş görevi gören spot ışıkla gelebilsin :) ha unutmadan gelin arabasında en az 2 şemsiye bulundurmalısın :) fotoğraf çekimini dışarda istersen mutlaka kapalı mekan olarak alternatif belirlemelisin :) çünkü biz bir süre dış mekan çekimi yaptırdık yağmur baştürk ve muzeye gittik iykide gitmisiz muzedekiler doğal ışıkla daha güzel oldu :) usumedinmi diye sorarsan hiç üşümedim hatta terledim :) çok konuştum umarım biraz yardımcı olmuştur mutluluklar :)

soğuk olur

Kıbrıs a gitmeyi düşünüyoruz en sıcak orası olurmuş ama internete baktım bazıları yazmış soğuk oluyor Kıbrıs havuza girilmez falan

Kış düğünü bi yerleri donuyor insanın
Bi de hava soğuk misafir millet hep evde yaz olsa çoluk çocuk dışarda olur ev de tıkış tıkış toplanma olmaz
Kimse tercih etmesin valla kış düğününü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…