Düğün kışın düğün nasıl olur ?

ben de onu düşünüyorum, sıcağı hiç sevmem ve bence eşinizle havanın soğuk olmasından dolayı daha rahat eder ve güzel vakit geçirirsiniz. yazın neresi güzel ki zaten hiç anlayamadım ve anlayamıycam. tatile gitmek için bile eylül ortasını bekliyorum.
bence sonbahar ve kış evlenmek için en iyisi. ben de inşallah serin bir havada evlenmek isterim, o anlarda sıcaktan yapış yapış olmak istemem.

sanırım sızın aynı sehırdeydınız. biz samsun ızmır. cok mısafır gelecek ıkı tarafa o yüzden yatacak yer,yemek vs de düşündürüyor açıkçası

serin bir hava ekim ya da eylül sonu ama o da eşimin tarafına uymuyor

kötü olmuş gerçekten

Aralik Ocak gec olabilir cunku bulundugunuz sehirlerde baya kar yagiyor yanlis degilsem Ekim yada Kasim en uygunu bence benim kuzeniminki Ekimde oldu cok guzeldi serin serin

işte bizim 2 düğün farklı sehırler gıt gel yol durumu falan dusunduruyor

işte bizim 2 düğün farklı sehırler gıt gel yol durumu falan dusunduruyor

Benmde iki farkli sehirde oldu hcde bisi olmadi biri 23 u digeri 24 u bigun ara bile olmadi
Ilk dugun gecesi yola ciktik oglen kalkip kuafre gttik aksami dugun zaten tekrar geciveriyor hemen )

adana kışın bile sıcak oluyor :)

Yok o kadar degilde serin yani :) Ama iste sizin yerleriniz hem cok uzak birbirine hemde soguk bende abisini beklemeniz sart mi yani gelemez mi zorlasa 2 3 ay once cunku dugun bir kere oluyor o kadar insan rezil olur yollarda kis kiyamette

Ben kış düğünü yapmıştım, aralık sonunda.. Hatta karda yağmıştı. Bana göre iyiydi. Çok çok rahat etmiştim.. İkimizin ailesi ve çevresi aynı şehir de olduğu için pek sıkıntı olmamıştı.. ama sizin iki farklı yerde olacakmış, nasıl olur bilemem.. şimdiden uçak bileti ayırtın, böylelikle sorun ortadan kalkar..

Yok o kadar degilde serin yani :) Ama iste sizin yerleriniz hem cok uzak birbirine hemde soguk bende abisini beklemeniz sart mi yani gelemez mi zorlasa 2 3 ay once cunku dugun bir kere oluyor o kadar insan rezil olur yollarda kis kiyamette

evet yerlerimiz uzak maalesef. abisi eylül basında gidiyor . bida gelemez sanırım. bakalım bugun abısıyle konuscak. o gelmesın biz gideriz ingiltereye :)

tek sorun uçak bileti olsa keşke dedıgınız gibi uzak yollar .s

Bizim sehirlerin arasi 1.5 2 saat sizinkisine baktimda 11 saatmis.
Sizde bikac gun ara vererek yapablrsnz
yakın deıl ıste 13 saat suruyor otobüsle.. bide o kadar ınsan samsundan gelcek ve samsuna gıtcek ızmırden de . bu kadar ınsan nerede kalcak . yaz gibi deilki çatıda orda burda yatılsın. bızımkılerde bunu düşünüyor.

evet yerlerimiz uzak maalesef. abisi eylül basında gidiyor . bida gelemez sanırım. bakalım bugun abısıyle konuscak. o gelmesın biz gideriz ingiltereye :)

E sizde eylul gibi yapin gitmeden olmaz mi :) Bencede ya siz gidin ingiltereye bir abi icinde rezillik cekilmez :)

O konuda bilemicem tabiki ben isin dügun tarafi olarak dedim.
Kis yaza gore iyi oluyor.
Terlemiyosun nem.yok sacin makyajin bozulmuyor isin o kismina bakarsak evet biraz sorun oluyor.
Ne diyeyim hakkinizda hayirlisi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…