Düğün kışın düğün nasıl olur ?

hangi sehırde oldu pekı ? aralık ocak en soğuk aylar bide dedıgınızde doğru hasta olduktan sonra onemı yok walla

Gelin ve damat icin nasil olur bilmem ama misafirler icin berbat birsey.

Kuzenimin dugunu vardi, kışın. Tabi gitmek zorundaydik. Kar kış derken gitmek gelmek cok zordu. Donduk. Salonda terledik. Sonra donduk. Masalarda ki muhabbet kış dugunu nerden cikti. Damat beyin kardesini beklemisler.

Ve sonuc dugune gelenlerin ucte biri grip, ben dahil..... ve tovbe ettik, kış dugunumu yooo.

Ama şu da var, o düğün hic unutulmadi, unutulmuyor

Buz gibi oluyor, fotoğraf çekiminde titreyerek poz veriyorsun, düğün boyunca gelinliğin modelini pek gören olmuyor şalı üzerinden atamıyorsun.
Ben soğuk dışında sorun yaşamamıştım, buna çözümünüz varsa yapılabilir.

Bende kışın evlendim.Kar yağdı düğün günümde.Harikaydı.Balayına da kayağa gittik.Benim için hiçbir mevsime değişlmez.

aynen bızde damat beyın kardesını bekliyoruz 2 kışı ıcın açıkçası. dugunun unutulmamasının sebebı herkesın grıp olması mıydı yoksa :)

ama soğuk yağmur yağar kar olur bilemedik bide uzak yol :s
Şimdiki kışlar kış mi sanki. Kış filan olduğu yok ki.vallahi sıcaktan iyidir bence. Hele sıcakta düğün salonu aşk-ı kabus.
Ben agustosta evlendim aaa o da ne yağmur ki nasıl sel resmen sel. Gelinlik oldu Blair cadısı.

aynen bızde damat beyın kardesını bekliyoruz 2 kışı ıcın açıkçası. dugunun unutulmamasının sebebı herkesın grıp olması mıydı yoksa :)
HErkes hasta ve donerken kar yuzunden don oldu. Sehirlerarasi gidenler 1 saatlik yolda 4 5 saat kaldi. Hatta bizde 1 saatlik yol icin 3 saat bekledik. Zordu yahu bu unutulur mu hic

en buyuk sorun bu ssoguk :)

Yazın evlenen bir tesettürlü gelindim. Keşke kışın yapsaydım.

HErkes hasta ve donerken kar yuzunden don oldu. Sehirlerarasi gidenler 1 saatlik yolda 4 5 saat kaldi. Hatta bizde 1 saatlik yol icin 3 saat bekledik. Zordu yahu bu unutulur mu hic

duşunun bızım yol 13-14 saat normalde karını yağmurunu dusunemıyorum bile

evet sizinkide birazcık istisna bi yağmur olmuş . kış eskısı gibi değil ama ne bılım herkesın ustunde kabanlar montlar benım ustumde şal vs olsun da ıstemıyorum :s

Ben senin yerinde olsam mayısı haziranı beklerdim canım.

mayısta yağmurlu oluyor mayıs sonu hazıran bası kıraz zamanı kıraz topluyoruz. sonra ramazan bayram yıne bu ayları bluyor canım.bize ekim ayı uygun abısı gelmesın dıyesım war ama dıyemıyorum işte :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…