Kışın Balayı =(

ValentinusNF

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2013
3.929
4.462
Arkadaşlar merhaba, daha önce bu konuda konu açılmış ama bana pek yardımı olmadı. Henüz tarih kesin olmamakla birlikte evlilik tarihim için 2 ihtimal var. Birincisi Mayıs ayı, ikincisi ocak/şubat ayları.. Sorum şu ki, ocak/şubat aylarında balayı için nerelere gidebiliriz? Tesettürlüyüm, dolayısıyla oteller direkt iptal (sevgilimle beraber havuza giremeyeceğiz), gezi çok istiyorum ama kışın ortasında nereyi gezelim? En güzeli uludağ gibi geliyor ama fiyat olarakta pahalı diye duydum sizce biz ne yapalım? Yardımcı olursanız çookkk sevinirimm. =((

cnm en başta hayırlı olsun :) tesettürlüsün diye bu kadar moralini bozma. bazı otellerde eşinle beraber girebileceğin havuzlar var. saatlik rezervasyon yapıyorlar. hangileri bilmiyorum ama araştır bence . uludağ kısmına gelirsek eğer kaymayı bilmiyorsanız sakın gitme derim. çünkü yapabileceğin başka hiç bir şey yok. pencerede böyle dışarı seyretmekten başka. dediğin gibi birde pahalı tabi.

Karatepe ukudaga gore bi miktar ucuz olabilir.
Biz balayini ertelemistik, erteleme yi düşünmez misiniz

Canım bizimde kışın olacak biz de Uludağ'ı düşünüyoruz :)

Bence tur yapmak iyi fikir yurtici yada yurtdisi butceye gore ayarlanabilir hem secilen doneminde cok onemi kalmiyo boylece. Bizde tur yapmistik cok eglenceliydi

Tam benim durumum sizn dediğiniz 2 ihtimal benim içinde geçerli :) mayıs olursa karadeniz:) ama kış için bi fikrim yok

Tam benim durumum sizn dediğiniz 2 ihtimal benim içinde geçerli :) mayıs olursa karadeniz:) ama kış için bi fikrim yok
Karadeniz gezisi için nacizane fikir vereyim size.. Mümkünse sadece trabzon-rize-artvin yapın (artvine gitmedim ama övüyorlar) ama illa daha fazla şehir gezeyim diyorsanız samsundan başlayın (öncesi marmara gibi). Ama tek bir yerde kalıcaz diyorsanız biricik aşkım Ayder'i tavsye ederim..

Biz Kapadokya'ya gitmiştik. Düşünmez misiniz?
İşte kaldığımız yer..

Karlık Evi..

Eki Görüntüle 1244885
Eki Görüntüle 1244886

Güzelden öte.. Kapadokya'ya çok gittim ama otelde hiç kalmadım genelde günübirlik gittim. Çok otantik bir yer ama pek yapılacak bişey yok o yüzden düşünmüyorum sadece dinlenmelik olur. Şubat ayında da balona binilmez heralde bilemedim ki ya ama teşekkürler fikir için yine aklımın bir köşesinde olacak.

Bir de nasıl vakit geçirmiştiniz orada? Ne tür aktiviteler vardır? Ayrıca fiyatını da paylaşırsan çookk sevinirim.

Biz Haziranda gitmiştik. İki yıl evvel gecesi 210 kahvaltılıydı.
Dışarda gezerken yemiştik akşamları.
Aslında otelin sitesinde bilgilendiriyor aktivite konusunda.
Biz genelde odada takıldık :)

Bence de bursa uludağı tercih edebilirsin hem de güzel olur balayı :)

bence en güzeli yakın bölge termal oteller olabilir. özellikle bursanın termalleri sultan gibi hissettirebilir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…