kısa süren hamileliğim ve başıma gelen gariplikler...

setuna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2012
103
1
kızlaaaarrr herkese merhaba. bu ay başıma gelenleri ne siz sorun ne ben söyleyeyim tam olarak anlatabilecek miyim bilmiyorum ama başlayayım. ben bu ay adet oldum zannederken meğer hamileymişim. 3 gün önce kan testim 24,67 çıktı ama doktor gebeliğimin sona ermiş olabileceğini, çünkü 5 haftalık bir gebelik için bu değerin düşük olduğunu söylemişti. ve dediği gibi oldu, dünkü 2. kontrolde bebeğin düştüğünü öğrendik. ama bu ay 2. kez yumurtlamam olmuş çünkü şu an 2. kez adet oluyorum. benim diğer konu başlığımda bahsettiğim şeffaf akıntı da yumurtlama akıntısıymış.gerçi doktorum böyle birşeyin olmayacağı konusunda iddialı ama ben şu an adet oluyorum. şimdi ne zaman yeni ovulasyon olacak bilmiyorum ama ovulasyon testi aldım ve yapıyorum. bugün dünden daha koyu olan bir çizgim var.
kısaca durum bundan ibaret kızlar. hamile kalabildiğimi acı bir sürprizle de olsa öğrenebildim. inşallah bu ay da ovulasyon doğru tutar da hemen hamile kalabilirim

belirtilere gelince... hiçbir belirtiye takılmayın canlarım. ben ne kadar adet olsam da, içimde hep hissettim hamile olduğumu. eşime de defalarca söyledim ben bu ay kesin hamileyim diye. tabi mide bulantım, kasklarımda ağrı, bacaklarımda uyuşma ve bel ağrım oldu ama ben hepsini adette de yaşıyorum. o yüzden hiç belirti aramayın kendinizde.

Öncelikle geçmiş olsun bu yaşadıklarınızın benzerini ben de yaşadım. Geçen sene şubat aynda adetime 1 hafta kala göğüslerim şişti bebek de istediğim ve her ay aynı belirtileri herhalde psikolojik yaşadığım için takmadım sonra tam gününde ve 3 gün her zaman ki gibi ve mitarda adet oldum sonra üzerinden 4 gün geçti bir sabah işe gitmek için evde hazırlanırken aşırı baş dönmesiyle doktora gittim bir sürü testin yanında bir de adet oldum dememe rağmen betahcg yaptılar diğer test sonuçlarını alıp hamilelik testini almadan okula gittim akşam aradılar hamilesiniz diye ben de geç yumurtlammışım, ancak kalbi atmadı diye 9 haftallıkken aldılar. Şimdide her adetten sonra kendimi dinliyorum sanki hep öyle olacakmışım gibi o zaman adet olunca göğüslerim indi belirtiler kayboldu yani hiç bir belirti yok ya da var dememek lazım bu forumda okuduklarımı bu olayla ilgili şehir efsanesi sanırdım meğer doğruymuş :):44:

Öncelikle geçmiş olsun bu yaşadıklarınızın benzerini ben de yaşadım. Geçen sene şubat aynda adetime 1 hafta kala göğüslerim şişti bebek de istediğim ve her ay aynı belirtileri herhalde psikolojik yaşadığım için takmadım sonra tam gününde ve 3 gün her zaman ki gibi ve mitarda adet oldum sonra üzerinden 4 gün geçti bir sabah işe gitmek için evde hazırlanırken aşırı baş dönmesiyle doktora gittim bir sürü testin yanında bir de adet oldum dememe rağmen betahcg yaptılar diğer test sonuçlarını alıp hamilelik testini almadan okula gittim akşam aradılar hamilesiniz diye ben de geç yumurtlammışım, ancak kalbi atmadı diye 9 haftallıkken aldılar. Şimdide her adetten sonra kendimi dinliyorum sanki hep öyle olacakmışım gibi o zaman adet olunca göğüslerim indi belirtiler kayboldu yani hiç bir belirti yok ya da var dememek lazım bu forumda okuduklarımı bu olayla ilgili şehir efsanesi sanırdım meğer doğruymuş :):44:

teşekkür ederim. sana da çok geçmiş olsun canım. eminim öylesi daha zor olmuştur senin için :26: ben de bundan önceki aylarda hep belirti aradım kendimde. midem bulanıyo, kasıklarımda batmalar var,acaba hamile miyim falan... hep hamileliğe yordum o zamanlarda ama hep umudum kırıldı. ama bu ay, hiç beklemezken birden oluvermiş. diyorum acaba stres miydi önceden olmasını engelleyen. gerçekten akışına bırakmak gerekiyormuş hayatı. birşeyin üstüne çok düşünce olmuyormuş. hepimiz için hayırlısı olsun. sen de zamana bırak canım. fazla dinleme kendini. herşeyin vardır zamanı muhakkak.

Öyle tabii bir zamanı var ama ben 41 yaşındayım bu 2. bebeğim 12 yaşında bir kızım var ama onda hiç ne yumurtlama ne belirti hiç bişi yaşamadım ya da dikkatim bunun üzerine değildi adetim gecikti test yaptım pozitif çıktı aa hamileyim dedim, yıllar sonraaa geç bir kararla 2.yi istedik ama kısmet olmadı hala daha da umudum var işte biraz takıldım bu konuya zamanında yapmamaktan duyulan pişmanlıkla vicdan muhasebesi cabası tabii boşver tek çocuk iyidir desede dilim bugün hamile kalsam 40 takla atıcam bu formu okurken hep ağladım hep ilk çocuğu için uğraşanlara dua ettim, senin de ilk çocuğun herhalde umarım tez zamanda kavuşursun yavruna ama şu kadarını söyleyeyim annelikk çok zor şimdi yok diyorsun umudun var, oluunca da korkuların çaresizliklerin artıyor, bazen sadece nefesini dinleyip ağlıyorsun, amann öyle de zor böyle de Allah isteyen herkese nasip etsin, bu arada benim gibi sonradan aklı başına gelenleri de araya sıkıştırsın öptüm seni

merhaba. 41 yaşında olmanız önemli değil.önemli olan sağlıklı ve regl zamanının aksamaması. benim akrabam 43 yaşında hamile kaldı. size tavsiyem. adetiniz bittikten sonra güzelcene gusul abdestinizi alın temizlenin.ertesi gün ilişkiye girin. 1 gün ara vererek sürekli gün aşırı deneyin.adetten sonra kadın yumurtası çok elverişli oluyor. birde erkek kadını bekliyor ve sperm kalitesi ve sayısıda oldukça yoğun oluyor. ovalüsyon dönemi falan boşverin. birde bunu deneyin ve bana özelden yazın..

Teşekkür ederim deneyeceğim kaybedecek bişi yok umarım daha da geç kalmadan kızımı abla yaparım hayırlısıyla

geçmiş olsun kızlar.kötü günler geçirmişsiniz umarım rabbim bir daha yaşatmaz. tez vakitte bebişlerinizle olursunuz inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…