Kısa süren adet döngüsü

kedili bebeli

Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022
14
3
29
Kızlar selamlar pcosu olan biriyim adetlerim 21 22 günde bir geliyor googlede doktorlarda normal olduğunu söylüyor ama bi dönem ovülasyon takibi yapıyordum hep adete 4 gün kala bi tık koyulaşmış oluyordu kit yani komple yumurtam çatlamamış olabilirde anlamlandıramıyorum bu süre yumurtlama için yeterlimi bilgisi olan beni bi aydınlatabilir mi

yumurtlama için yeterli olabilir ama sürekli yumurta kaybediyor olmak yumurta rezervini düşürebilir kadınlarda yumurtalar yenilenmiyor sürekli kaybediyoruz ne kadar çok yumurta kaybı o kadar erken menepoz demek. benim de 24 günlere düşmüştü adet döngüm. doğum kontrol hapı kullandım da düzene girdi bilmiyorum sana da uygun mudur ama bi doktora danışsaydın canım

Çok teşekkürler cevabın için bencede en iyisi doktorla bu durumu detaylı konuşmak olacak sanırım neredeyse 10 senedir çocuk için uğraşıyorum yumurtma büyütmeye çalıştıkça kaybediyorum belliki bide gebelik düşünüp doğum kontrol ilacı kullanmakda çekindiriyo insanı ne olacak bakalım

Instagram da bir gebenin günlüğü diye sayfa var ordaki abla bu konularda cok paylaşım yapti. Yardimci da oluyor msj attiginda. Ilgilenmek istersen bakabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…