Kısa kolluları ne zaman giyebiliriz?

kiyymet

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
75
1
41
mrb arkadaşlar
bende ocak annesiyim
başlıkdanda anlayacağınız gibi kısa kolluları ne zaman giyebiliriz
bebeğim çokmu küçük yazlıkları giyinmek için yada havaların biraz daha ısınmasınımı beklemeliyiz bu arada evimin sıcaklığı 25 derece ben askılılarla dolaşıyorum dr kontrolüne pzt gidicez önce sizlerin bir fikrinizi almak istedim.
şimdiden teşekürler :enbuyukkk:

merabalar:)
evin 25 dereceyse yazık zaten askılı ya da kısa kollu çok rahat giyer,ben bugün dışarıya bile kısa kolluyla çıkardım..biz havayı nasıl hissediosak bebeklerimiz de öle hissedio..

biz bir haftadır yazlık takılıyoruz cıbıl cıbıl ,çorap bile giymiyo,ateşli piliç, yandık valla :)))

ay burda havalar kisa kollu gidiyirecek kadar isinmadi keske isinsa da ben de giydirsem

burası çook sıcak gçen haftadan beri dışarı çıkartırken kısa giydiriyorum bacaklar da açık:)

vallla ben kısa kolluyla dolaştııyorum yazık pişsinmi bu gecede kilotla yatırıcam

ben henüz kısa kolluya geçmedim.. Ama bundan sonra kısa kollu. Dün çıktıkta kızım pişti resmen, artık uzun kolluyla çıkılmaz...

bugun parkta gördüm 4 5 aylık minicik şort askılı vardı cıbıl cıbıl havlar çok sıcak pişerler yazık...

ben enüz geçemedim kısa kollulara havalar yeni ısındı kayseri çok sıcak değil henüz ama sabırsızlanıyorum kısa kollu şortlar giydirmek için.....

ben cuma günümde beri kısa kollu ve şort giydiriyorum..bugün evde çok sıcaktı sadece badysiyle kaldı..

biz dün gün boyu giydirdik güneş kremide sürdüm kolarına bacaklşarına yüzüne oh pek rahattı akşam uzun kolluya döndüm iyui oldu valla

biz son 2-3 gündür tek katlı penye takımı giyiyorduk ama bugün kısa kollu çıtçılı body altınada penye eşofman giydirdim. elleri ayakları çok terlemişti

ben de bugun kisa kollu t-shirt le ince bir pantolon giydirdim nihayet burda havalar isindi:)

ne güzel size imrendim kisa kollu giydirmeye baslamissiniz bile burda nerde bende biran evvel yazliklarini giydirmeyi cok istiyorum ama biraz daha sabretmemiz gerek
ah ah mis kokulu türkiyyemin havasi bambaska

perşembe günü kızımla pilav günü var okulda, kızımla oraya gideceğiz. ozaman kısa kollu ve penye pantolon giydireceğim. Yoksa pişer yavrum. Akşamları üzerine uzun kollu tek kat bir penye giydirilebilir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…