Göz Makyajı Kısa kirpiklerim : (

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Revanchee

#serçe#
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2011
269
271
Arkadaşlar benim kirpiklerim bayağı kısa uzatmak icin yaptığınız kesin sonuç veren bisey varmı. Yaptıktan sonra devamlı yapmak gerekirmi,doğal uzun kirpiklere özeniyorum cok güzeller : (

ben şey duymuştum hani rimelin sürmek için olan aparatı var ya onu iyice yıkayıp badem yağına batırıp kirpiklere sürüyorlarmış ama o çoğaltmak içindi sanırım tam bilemedimo_O

Markasını hatırlamıyorum inanın öyle belli bi marka değildi yani.Ben yatmadan evvel baya sürüyordum kirpiklerime elimle alt üst o şekilde kalıyordu sabaha kadar
Hala uzunmu kirpikleriniz petrapuelle bıraktıktan sonra dökülmüyo değil mi

Ben çok önceden denemiştim
Ta lisedeyken
Badem yağıyla bir şeyi karıştırmıştım hint yağı mıydı emin değilim
Açıkçası kirpiklerimi güçlendirdi, biraz uzattı
Rimelden yıpranmışlardı iyi geldi

Ama o senin dediğin gibi upuzun, kıvrık olmadı tabii ki
Çünkü genetik değiştiremezsin ki

Bir de gözüme kaçırmıştım yağı da bulanık görüyordum
Doktora falan gitmiştim sonra :KK70:

Ben çok önceden denemiştim
Ta lisedeyken
Badem yağıyla bir şeyi karıştırmıştım hint yağı mıydı emin değilim
Açıkçası kirpiklerimi güçlendirdi, biraz uzattı
Rimelden yıpranmışlardı iyi geldi

Ama o senin dediğin gibi upuzun, kıvrık olmadı tabii ki
Çünkü genetik değiştiremezsin ki

Bir de gözüme kaçırmıştım yağı da bulanık görüyordum
Doktora falan gitmiştim sonra :KK70:
: )bende bi umut iste uzar belki diyorum : ( ama oda doğru iste uzasada öyle kalmaz gibi uzatıyım derken başıma başka bisey gelmesinde bi kirpiğim kalmıştı zaten normal olan :)

Yok dökülmedi hala eskisinden uzun şekilde.Ama öyle takma kirpik kıvamında bi mucize sonuç çıkmıyor ortaya onu da söyleyeyim de :))
Daha uzun süre devam etsek uzar belki : ( petrapuella bi zamandan sonra durdumu acaba uzaması yoksa sizmi bıraktınız

Daha uzun süre devam etsek uzar belki : ( petrapuella bi zamandan sonra durdumu acaba uzaması yoksa sizmi bıraktınız
Yok ben bıraktım belki daha uzardı devam etsem bilemiyorum.Benimkiler aşırı kısa değildi şu anda da yeterli geliyorlar gözüme ondan daha fazla devam etmedim.Size de faydası olur umarım :)

Engin Günaydın'ın İçimdeki Ses filmi geldi aklıma :KK70: Talika Lipocils kullanmıştım bir ara, çok iyi uzatmıştı.. Fiyatı biraz pahalı ama, 150 tl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam...

Engin Günaydın'ın İçimdeki Ses filmi geldi aklıma :KK70: Talika Lipocils kullanmıştım bir ara, çok iyi uzatmıştı.. Fiyatı biraz pahalı ama, 150 tl civarıydı yanlış hatırlamıyorsam...
Ben filmi biliyorum da ne vardı filmde :) banada pahalı geldi : (

X