Kisa Bir Meditasyonun Size Kazandirdiklari

AnaelZan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2015
221
130
36
Evet sevgili arkadaşlar
Bu meditasyon ile kendinizi kesfedebilir ruhsal ve bedensel bir çok sorununuz dan kurtulabililirsiniz..

Yapmaya vaktim yok demeyin lütfen en azından yatarken bile 5 dk.yapın

Gözlerinizi kapatın burnunuzdan derin bir nefes alıp 3 sn tutun ve ağzınızdan yavaş yavaş verin suna dikkat edin karninizdan nefes alıp vermeniz gerekiyor çünkü en doğru nefes almak budur göğsünüzden değil.

Bu şekilde yapın özellikle yeni başlayanlar için en ideali budur
Eger mumkunse sessiz Los ışık olan bir odada yapın sandalyeye ve ya koltuğa rahatça oturun ve sırtınız dik olsun.. Buna vakti ve isteği olmayan yatarken bile yattığı yerden bu şekilde nefes alıp verebilir.

Peki bu size ne mi kazandirir?

Zihniniz sakinlesır düşünceler dağılır
Huzurlu olursunuz
Cakra larınız dengelenir
Var olan tüm yeteneklerinizi zamanla fark edersiniz
Geleceği geçmişi görebilir hissedebilirsiniz ve ya nerden bildiğinizi bilmediğiniz şekilde doğruyu bilirsiniz

Çünkü sizi koruyan meleklerinizden ve yaratici mizdin gelen her mesajı daha iyi alirsiniz.

Daha bilge zeki ve yaratıcı olursunuz
Daha huzurlu uyur ve uyanirsiniz
Aldığınız doğru nefes ile hastalıklarınızdan kurtulma ihtimaliniz yüksek olur
Sevgiyle dolarsiniz.

Şimdilik aklıma gelen bunlar :)

Peki emin olabilirmiyiz o kişiden mesela siz benim adima Düşünsenize ve bana tarif etseniz olur mu

Eğer ben bunu size yaparsam herkes benden bunu istemez mi ?

Ama aklıma ilk gelen şey sarı saclari omuzlarinin altinda yuvarlak yüzlü hos gulumseyen bir bayan tabi bu kim bilemiyorum

AnaelZan yanlış anlamayın ama bu kadar basit değil bunu yapmak..sadece nefes dengelemesi bu dediğiniz..

Bilmem ben ne fayda gördüysem yazdım belkide çok fazla beklentim olup onlara çok inandığım için faydası olmuştür zaten inandıktan sonra olmayacak bişey yoktur

Eğer ben bunu size yaparsam herkes benden bunu istemez mi ?

Ama aklıma ilk gelen şey sarı saclari omuzlarinin altinda yuvarlak yüzlü hos gulumseyen bir bayan tabi bu kim bilemiyorum
o benim :):):):) kız ne olur bidaha deneyin ): altinlar çekmecedeydi makyaj malzelemlerinin altında

Neler oluyor burda
Sadece buysa yapılacaklar ben hep yapıyormuşum sakinleşmek adına.

Neler oluyor burda
Sadece buysa yapılacaklar ben hep yapıyormuşum sakinleşmek adına.
ben sakinleşemiyorum kendimle bile kavga ediyorum
çok yumuşak yüzlüyüm kimseyi kırmıyım dıye kırılıyorum sonrada kendimi yiyorum

ben sakinleşemiyorum kendimle bile kavga ediyorum
çok yumuşak yüzlüyüm kimseyi kırmıyım dıye kırılıyorum sonrada kendimi yiyorum
Yazık kendimize. Kendimizi yiyip bitirmek için mi geldik dünyaya. Ha bazen oluyor mesela çıldırdığın anlar. Örneğin ben dün eşimin karşısına geçip ayaklarımı yere vura vura ağladım bağırdım çağırdım. Sonra rahatladım dışarı karda kışta çarşıya çıktım. Buz gibiydi hava dondum dondum. Sonra eve geldim eşim çay yaptı kalorifere yaslanıp karşılıklı derdimizi çözene kadar konuştuk. Bitti gitti.

Benim dertler çözülmuyor çiğ gibi büyüyor
Birde insanların yumuşak yüzümden yararlanması beni temelli bititiriyor

ben anlamadım,başlığın içeriği tam olarak neyle alakalı?

Aslında durum tamamen meditasyonla ve onun kazandirdiklari ile alakali bnm görüyor olmam bana özel değil herkes görür sadece dikkat lazım okadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…