Düğün Kış düğünü için fikirleriniz

ceylanayse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2011
28
0
Merhaba kızlar düğünüm kışın olacak yılbaşından sonra büyük ihtimalle aslında ben yaz istiyordum ama aileler işde :KK43:((( düğünümün güzel olmasını istiyorum bir kış düğünü nasıl güzel olur zorlukları nedir nelere dikkat etmeliyim düğün salonumu tutulmalı yoksa farklı şeylerde yapılabilirmi. Hayalim kır düğünü açık havaydı ama bilemiyorum şimdi nasıl olacak hem kapalı ortam hem kışın nasıl bir düğün yapılabilinirki:KK43:(((( fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirimm.....

Merhaba Ceylanayşe,

Ben de önümüzdeki kış evleneceğin nasip olursa =) Daha gün almadık ama Şubatın ilk haftası olacak büyük ihtimal... Hiç üzülme derim sana. Artık kış düğünleri için o kadar güzel mekanlar var ki. Düğün mü istiyorsun nikah mı bilmiyorum ama.. Gelinliğinin üstüne bembeyaz bir kürk bolero giyip evden çıktığında karlar kraliçesi gibi görünebilirsin =) üstelik makyajın akmayacak ve terden saçın bozulmayacak..
benim de hayalimde hep bir yaz gelini olmak vardı ama hayırlısı böyleymiş deyip güzel alternatifler araştırıyorum aylardır..
bulduklarımı paylaşayım hemenn =)

düğün salonlarını normal fiyatların çokk çok altında kiralayabilirsun sezon olmadığı için
saçın ve makyajın ilk yapıldığı anki tazeliğini koruyor olacak çünkü nem ve ter yok (ben izmirde yaşıyorum nem çok büyük sorun yaz düğünlerinde yapış yapış)
kışın ev kiraları daha ucuz. kurnaz ev sahipleri yazın daha çok taşınıldığını ve evlenildiğini bildikleri için gözü tok davranıyorlar
bu bana has bir düşünce olabilir ama ben hep kış aylarının daha romantik olduğunu düşünmüşümdür :)
balayı alternatifleri alışılmış havuz-deniz ikilimenin çok dışında ve orjinal (karadeniz yaylaları, abant gölü, safranbolu evleri, ağva vs.)
yaz aylarında tatil sebebiyle yanında olamayacak bir çok eşin dostun kışın illa ki o düğüne gelir çünkü hepsi buradadırlar.

umarım içini biraz olsun rahatlatabilmişimdir :KK3: ömür boyu mutluluklar dilerimm:KK16:

X