Kirpikte Son Moda: İki Renk

Imsh3kill

Guru
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
803
303
Daha belirgin ve uzun kirpiklere sahip olmak isteyen kadınların yardımına maskara yetişiyor​
.

Kozmetik markalarının her yıl yenisini geliştirdikleri maskaraların içeriğinde, gözde alerji yaratmamak için bitkisel maddeler bulunuyor. Her yıl başka bir kirpik modası ortaya çıkıyor. Bu yıl renk renk kirpikler revaçta.

Makyaj uzmanları, yeşil gözlere mor ya da mürdüm, mavi gözlere gri ya da yeşil maskarayı tavsiye ediyor. Kahverengi ve siyah gözlüler ise, eğer tenleri koyuysa koyu ve bronz tonları, eğer tenleri açık renkse her türlü rengi kullanabiliyor. Son modaya göre, tek renk de yetmiyor. Kirpikler önce siyah veya kahverengi gibi koyu bir renge boyanıyor, sonra uçlarına yeşil, mavi, bronz ve pembe tonlarda bir maskara sürülüyor.
kaydirigubbakcemile2

valla bi arkadaşım kirpik uçlarına mor rimel sürüyodu.. şahane oluyodu. böle oyuncak bebek gibi oluyodu. ben hiç öyle duracağını tahmin etmemiştim ama çok farklı bi hava katıyodu

pembe ve sarı rimel bulsam bir de :) yeşil, mor, mavi,kahve güzel duruyorlar. Çok teşekkürler canım.

pembe ve sarı rimel bulsam bir de :) yeşil, mor, mavi,kahve güzel duruyorlar. Çok teşekkürler canım.

ciddimisinn:1shok::1shok: ay ben hiç duymadım ya o renkleri . hadi pembe kırmızı gibi takma kirpikler varda sarı hiçççç görmedim yaaa...showlarda falan özel kullanılıyodur galiba.:1shok:

Peki arkadaşlar önerebileceğiniz renkli rimeller hangileri? Yani ben bikaç tane dandik marka almıştım denemek için hiiiçççç rengi belli olmuyordu.

ben avon'un mor ve turkuazını denemiştim. Beğenmiştim. Yalnız ilk sürdüğüm zamanlar kirpiklerimi çok kurutuyorlardı, şimdi normaller. :)). She'nin yeşili de güzel kullanılabilir.
Barry M - The most colourful name in cosmetics
Diye bir İngiliz marka buldum coloured mascara var. Çok güzel görünüyorlar :)) Ambalajları çok şekermiş. Buralara da gelir umarım.
Loreal lash architect - Ruby denemeyi düşünüyorum.

ciddimisinn:1shok::1shok: ay ben hiç duymadım ya o renkleri . hadi pembe kırmızı gibi takma kirpikler varda sarı hiçççç görmedim yaaa...showlarda falan özel kullanılıyodur galiba.:1shok:

Canım max factor'ün çift taraflı rimelleri var vivid impact highlighting diye onda görmüştüm sarı. :)

denemek lazım bu kadar renk seçeneği çıktığını bilmiyordum siyah,kahve,lacivert ve yeşil vardır senelerdir... gözlere derinlik vermesi için makyaj uzmanları da öneriyor...

she yeşil rimeli kullanıyorum ben..
gayet hoş duruyor her yerde de var..
şşimdi mürdüm istiyorumm

abartılı olmaz mı bu renkli rimeller? Siz kullanınca nasıl akşamları mı sürüyorsunuz? İnsanın her renkten alası geliyor valla ama işte ya abartı olursa?

abartılı olmaz mı bu renkli rimeller? Siz kullanınca nasıl akşamları mı sürüyorsunuz? İnsanın her renkten alası geliyor valla ama işte ya abartı olursa?

Hiç abartı durmuyor gündüz de rahatlıkla kullanabilirsin.kaydirigubbakcemile2
Hatta yanlış hatırlamıyorsam avon kataloğunda da görmüştüm, dore ve lame rengi simli rimeller de var. Bunlar özellikle özel günlerde ya da akşam çıkarken normal siyah rimelin üzerine geçilince muhteşem oluyor. Ben lamesini almayı düşünüyorum ama şimdilik simli eyelinerım var, onu değdiriyorum rimel üzerine kirpiklerimin uçlarına doğru, çoook da güzel oluyor :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…