Makyaj Ürünleri Kirpiklerle ilgili sorum var !!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

dilca

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2011
2.070
4
Kızlar daha evvel hiç takma kirpik kullanmadm, nasıl olduğunu da bilmyrm, ama düğünüm de kullansam mı die düğünmeden de edemyrm, ne gibi sakıncaları olabilir?

ben düğünde kullandm hic memnun kalmadm. ayrıca takan kız cok kötü taktı kirpiklerim btn gece yapış yapıştı . bnmkiler düz ve kısa olduğu icin cok komik durdu yakından. ben kullanma derim kendi kirpiklerini kıvır iiyice rimelle eminim daha iyi olcaktr. ağır bi göz makyajı yap ama kirpik takmamanı öneririm

Bence hiçbir sorun yok takmanda. Tabii ki doğru markayı seçmen gerekir ve nasıl takılacağını öğrenmen gerekir, hatta eğer makyözün takıyorsa hiç problem yok. Her gün takma kirpik kullanan insanlar var, kaliteli markayı kullanıyorsan ne ala Kirpiklerin kısaysa düğün fotolarında çok güzel çıkar hem

Ben taktım ama takan kız pek beceremedi. Birinin ucu hafifçe kalktı sonradan çeksem çıkarsam makyaj bozulcak, bıraksam kenarı kalkık... Stres yaşadım yani.Ama yine de tavsiye ederim. Fotolarda yelpaze gibi dolgun duruyor kirpiklerim. kaliteli bir ürün al ve düzgün taktıklarından emin ol.. Sorun yaşamazsın. ben tecrübesizliğimden dikkat etmedim yoksa bişey olmaz yani.

kuaförler tek tek takılanlardan takıyorlar onlar pek rahatsız etmiyor..
ben komple takma kirpik kullandım,takan beceremedi rahatsız oldum..ama tek takılanlar daha iyi

Kızlar daha evvel hiç takma kirpik kullanmadm, nasıl olduğunu da bilmyrm, ama düğünüm de kullansam mı die düğünmeden de edemyrm, ne gibi sakıncaları olabilir?

takma kirpik 2-3 ay sonra sökülmeye başlıyor. yeniden kirpik ektirmen lazım. hiç bir sakıncası yok. düzgün bir yere yaptırırsan iyi bir sonuç alabilirsin. ben internetten eeose kirpik uzatıcı serum aldım kulandım takma kirpik kulanmaya gerek kalmadı. kirpiklerimde baya faydalı oldu ve uzadı. artık takma kirpik kulanmıyorum canım

Canım senin bahsettiğin şey protez kirpiktir ve tek kullanımlık değil uzun kullanımlık bir uygulamadır. Takma kirpik ise günlük kullanım için veya özel günlerde evde kendimizinde takılabileceği birşeydir. İkisi birbirinden çok ayrı şeyler

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…