Göz Makyajı kirpiklerini boyayanlar yardım eder misiniz lütfen..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ayseminn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2013
160
3
daha önce kendim aldım bir boya boyadım ve hiçbir değişiklik olmadı, daha sonra kuaföre boyattım ki o da benim aldığım boyanın aynısını kullanıyormuş yine olmadı ona sorarsak bir ton koyulaştı diyor tamamen rimel gibi siyah yapmasını bekleme diyor.
ama ben bekliyorum nasıl yapabilirim kirpiklerini boyayıp memnun olan var mı?

ayh ..kimse boyamadı mı kiprikini??

tatlım bende merak ediyorum helede hep hayal kuruyorum kapkara gözler kaşlar kirpikler falan....heleki uzun uzun kirpikler fakat boyamaya kalkışmadım sende denemişsin demekki olmayınca olmuyormus hint yagı kullanmayı dene 1 ton da olsa koyulaştırıyor..boyadan çok çok iyi ve saglıklı en önemlisi kalıcı sürekli kullanımda ne olur bilemem ben 1 ay gibi bir süre kullandım faydasını gördüm bende seyrek olusundan şikayetciyim kaşlarımın :KK43:(( :))))

tatlım bende merak ediyorum helede hep hayal kuruyorum kapkara gözler kaşlar kirpikler falan....heleki uzun uzun kirpikler fakat boyamaya kalkışmadım sende denemişsin demekki olmayınca olmuyormus hint yagı kullanmayı dene 1 ton da olsa koyulaştırıyor..boyadan çok çok iyi ve saglıklı en önemlisi kalıcı sürekli kullanımda ne olur bilemem ben 1 ay gibi bir süre kullandım faydasını gördüm bende seyrek olusundan şikayetciyim kaşlarımın :KK43:(( :))))

hint yağı mı..süpersin tamm yapcam arkadaşım...
ben badem yağı kakao yağını duymuştum uzaması için ama onları denicektim aldım da..
peki hint yağı nı nasıl hergece mi uyguluyoruz?

hint yağı mı..süpersin tamm yapcam arkadaşım...
ben badem yağı kakao yağını duymuştum uzaması için ama onları denicektim aldım da..
peki hint yağı nı nasıl hergece mi uyguluyoruz?

evet her gece yatmadan önce hint yagı sürüyordum sabaha kadar kalıyordu faydalı oluyordu sabah da yıkıyordum.bence hem uzaması hem koyulaşması bakımından hint yagı,saf zeytinyagı ve sarımsak karıştır sür bi arkadaşım tavsiye etti bende denicem daha ...inşallah işe yarar ya uffffff :)

evet her gece yatmadan önce hint yagı sürüyordum sabaha kadar kalıyordu faydalı oluyordu sabah da yıkıyordum.bence hem uzaması hem koyulaşması bakımından hint yagı,saf zeytinyagı ve sarımsak karıştır sür bi arkadaşım tavsiye etti bende denicem daha ...inşallah işe yarar ya uffffff :)

hımm..bitmiş bir rimelin içini temizleyip onunla yapsak olur mu dersin?

X