Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
o sekilde bende badem yagi kullandim bir kac kez.
Yag oldugu icin akma ihtimali var ama sivi icine akmaz cunku cabuk kuruyo.
Neyse benim 3 haftam kaldi insallah resimdeki kizin kirpikleri gibi uzarr

o sekilde bende badem yagi kullandim bir kac kez.
Yag oldugu icin akma ihtimali var ama sivi icine akmaz cunku cabuk kuruyo.
Neyse benim 3 haftam kaldi insallah resimdeki kizin kirpikleri gibi uzarr

o kızın farkındaysan ılk halı bıle gur ve uzun gıbı cnm ustelık rımelsız bırazda genetık gıbı geldı bana o kızınkı kasları da kara gozlerı de kırpıklerı de masallah :) benım uzuyo ama sahsen ole o derece uzucanı sanmıyorum benım kaslarım acık renk kırpıkleırm desen seyrek ve rengı acık ohohooooo ısım cok :)

Benim kirpiklerimle kaslarim kara ama kirpiklerim cok kisa ya..
Sirf gur oldugundan kazaniyorum, birde uzasa rimmele gerek yok.

Bildigim kadar corek otu ya tuyleri koyulastirirmis,
belki kirpiklerdede ise yarar.. Zarari olmaz bence dene:26:

Kirpiklerimin uzamasından ziyade biraz dolgunlaşmasını ve sıklaşmasını istiyorum bende zeytinyağı sürmeye başlıcam saça faydası varsa kirpiğede faydası olur

Ben iki gündür çörek otu yağı sürüyorum kirpik diplerime, tüy çıkarmakta etkili olduğunu bizzat denedim, zira masaj için kullandım daha da devam etseydim döşü kıllı bir genç kız olarak geçirecektim hayatımın geri kalanını
Sürrmeye de devam edicem kızlar, sadece biraz fazla bulamışım yağa kirpikleri, gözlerim yandı biraz tabi geçti.
Annemin kirpiklerine bayılıyorum rimelle takma kirpik gibi duruyolar, hedefim anneminkini geçmek

Son düzenleme:

cnm peceteyle yag fazalaıklarını al yavasca asagıdan yukarı dogru bısey olmuyo o zaman

Benimde kirpiklerime yandan bakmazsan önden hiç belli olmuyor bugün badem yağı sürmeye başladım umarım iyi gelir ve uzar.

Benim kirpiklerimle kaslarim kara ama kirpiklerim cok kisa ya..
Sirf gur oldugundan kazaniyorum, birde uzasa rimmele gerek yok.

Bildigim kadar corek otu ya tuyleri koyulastirirmis,
belki kirpiklerdede ise yarar.. Zarari olmaz bence dene:26:

hadı ya corek otu yagı var benım evde :52. ama bı senelık ole duruyo yara bere ıcın evde bulunurdu sıomdı rımel kutumun ıcıne corek otu yagını da katsam olurmukı ?? bı de bozulusmudur ya :26:

kesinlikle badem yağı öneriyorum. Ama ben bi kere rimelimin içine dökmüştüm kirpikler hemen emmez yağı rimel kurumuyo kirpikte bulaşıyo hep. Bence rimelsiz sür derim.

kesinlikle badem yağı öneriyorum. Ama ben bi kere rimelimin içine dökmüştüm kirpikler hemen emmez yağı rimel kurumuyo kirpikte bulaşıyo hep. Bence rimelsiz sür derim.

cnm sorma once daha ılk suruslerımde bı deneyım once hıont yagını sonra da rımelımı suruyum dedım bı baktım aynaya goz altlarım sımsıyah olmus bı daha yapmadım ole bısey ama su ankı rımel kutum derken temız ıcı yıkanmıs kutumdan bahsedıyorum ıcınde az da olsa sıyahlık kaldı ama dısarı cıkarken surmuyorum evde suruyorum badem yagı tatlı olandan bahsedıyosun dımı o pekı gurlestırıyo mu kırpık kas cnm yoksa corek otu yagım hazır evde var onu da mı kullnım kı

Benimde oyle oldu iste cnm :)) bos rimel kutusuna dokmen daha iyi olur surmen acisindan. Ilk once corekotu yagini kullan olmadi bademi denersin.Alternatif olarak soyldim cnm ben kullandim memnun kaldim

Benimde oyle oldu iste cnm :)) bos rimel kutusuna dokmen daha iyi olur surmen acisindan. Ilk once corekotu yagini kullan olmadi bademi denersin.Alternatif olarak soyldim cnm ben kullandim memnun kaldim

kızlar çörekotu çok fena yakıyor yaaa ben geçen bir kullandım gözlerim şişti ( ben hint yağını kullanıyorum bir haftada fark ettirdi burda forumdan okuyup yaptım tavsiye derim hint yağını

kızlar çörekotu çok fena yakıyor yaaa ben geçen bir kullandım gözlerim şişti ( ben hint yağını kullanıyorum bir haftada fark ettirdi burda forumdan okuyup yaptım tavsiye derim hint yağını

hadı ya cıddı mı tuh bak ıyı kı denememısım benım gozler hassas bı de .( cnm ben de hınt yagını kullnanlardanım benım 15 gunde etkısını gosterdı bazı arkadaslar 15 gun kullnıp ara verıp sonra yıne 15 gun kullanın dıyolarsen ole mı yapıyosun ben ole yapmıyorum ya her gun suruyorum vala

cnm ya ben ender saractan tatlı badem yagı dıye duymustum ama bı de sana sorum dedım tatlı badem yagı mı alınması gerekıyo

hadı ya corek otu yagı var benım evde :52. ama bı senelık ole duruyo yara bere ıcın evde bulunurdu sıomdı rımel kutumun ıcıne corek otu yagını da katsam olurmukı ?? bı de bozulusmudur ya :26:

Yaglarin kullanma tarihleri hakkinda maalesef bilgim yok canim.
Bu arada bende gozdamlasini bos rimmel kutusunda bosaltmayi dusunuyorum,
Birazda hintyagi takviyesimi yapsam aceba...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…