Göz Makyajı Kirpiklerim yolculuk nereye...!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Arastirmaci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
64
0
40
3 Tüp rimel kutusunun her birinde değişik malzemeler mevcut,canım geceleri hangisini sürmek isterse ona dadanıyorum.
1.Tüpte: Bademyağı,sarımsak yağı,Fındık yağı
2.Tüpte:Çamterebentin yağı,hint yağı,badem yağı
3.Tüpte:Siğir iliği yağı ve 10 çeşit karışımlı baharat yağları mevcut
Bunlardan hangisini gözüme kestirirsem onu sürüyorum en fazla 4 hafta içerisinde uzama gözlemledim uzayan yerler siyah değil onlarada bir formül araştırıyorum..:teytey:

NOTiceksiniz 'hepsini karıştırsaydınız' diye fakat şunu şu tüpte deniyim aman şunuda şu tüpte derken farklı farklı tüpler ortaya çıktı fakat 3.Tüpte sığır iliği yağında yaklaşık 2dk sonra krem kıvamına geldiği için çıkan rimelin ucundakini tüpün kenarına sıyırın yoksa sabah hem yanıyor hem çatır çatır kaşınıyor.. sositososito

Bir teşekkür bilem yokmu

ay var tabiiki :):) tşkler a.s.

bende yaklaşık 1,5 haftadır hint yağı ve badem yağını karıştırıp daha önce boşalan rimel kutuma karıştırıp sürüyorum , diğerlerini denemedim açıkcası henüz bunlardan bi başlayalım dedim :1rolleyes:
sadece bu ikisi bile çok fayda ediyo bana sanki hem renk daha koyulaştı hemde ara ara boşluklar vardı doluyo gibi sanki henüz daha çok yeni dahada kullandıkça eminim çok daha iyi etki edecektir .

teşekkürler:) bende hint yağıyla bağdem yağını karıştırıp sürüyorum bencede gerçekten işe yarıyo:)

Ölçüleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Buarada arkadaşlar 3.kürü denemeyin kirpikler 2 hafta sonra dökülüyor denemeyin 1 ve 2. Kürlerde bir problem yok..haberiniz olsun...

bende badem yağıyla hint yağını deniyorum. farketti gibi ama düzenli kullanmıyom aklıma nezaman eserse ozaman sürüyorum.

rimel kutusuna mı koydun bunları nasıl temizledin içini rimellerin içi pek temizlenecek gibi degil cunku..

ben kirpiklerime hint yağı sürüyorum hiç bi değişiklik göremedim şu ana kadar ve korkuyorum da gözüme zarar verirse diye

Aah ah nerede benim eski kirpiklerimm, maşallah derdi herkes... Şimdi döküldüler cılız kaldılar... Badem yağı sürüyorum aklıma geldikçe gece yatmadan, ama gerçekten farkediyor uzadılar sanki biraz

benmi cinsim anlamadım ki herkese iyi geliyo hint yagi badem yagi benim kirpikleri daha fazla döküyo paylasım icin çooooooooook tesekkurler

benmi cinsim anlamadım ki herkese iyi geliyo hint yagi badem yagi benim kirpikleri daha fazla döküyo paylasım icin çooooooooook tesekkurler

bende sana teşekkür ettiğin için teşekkür ederim:) şunu unutma herkez aynı değil aynı olsaydı farklı kavram diye birşey olmazdı sana yarayan bana yaramaz bana yarayan sana yaramaz bu işler hormonlara bağlı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…