Göz Makyajı Kirpiklerim Uzun ve Kıvrık Dursun Diyenler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sudemsarica

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2012
19
0
Kirpiğin bakışların ifadesinde ve göz makyajında etkisini tüm kızlar biliyoruz.Kirpiklerim çok seyrek ve uzun olmadığı için sürekli kat kat rimel sürmek zorunda kalıyordum.Şöyle diyim ayda bir rimel bitiriyordum.Uzun zamandır ipek kirpik düşünüyordum bugün yaptırdım.

İlk izlenimlerim
-Gözümde zerre rimel yok ama kirpiklerim kıvrık ve uç kısımlarına yoğun takdırdığım için göz şeklim badem gibi duruyor.
-Bakışlarım acayip alımlı
-O kıvrık kirpikler nasıl kadınsı duruyor,resmen davetiye gönderiyosunuz bakışlarınızla

Ben erdim muradıma sizler çıkın kerevetine
Şaka bir yana kızlar ben çok memnun kaldım.Tavsiye ederim benim gibi kirpik ve alımlı bakış takıntısı olanlara

Özelden soru sormayın çünkü mesaj sayım yeterli değil cevap yazamıyorum.80 Tl taktırdım.Üç haftada bir bakım yaptırdığınız sürece 3 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Fotoğraf paylaşabilirmisin? Bende araştırmıştırm ipek kirpik olayını,kendi kirpiklerinde çok dökülme oluyor diye yorumlar okumuştum.Eğer 3 ay sonunda bu durumla ilgili yorum atarsan sevinirim :KK16:

Resimde çekip atarım.Ben taktırmadan çok araştırdım.Taktıranlara danıştım.Dökülme olayını duydum.Doğruymuş.Ama şöyle durumlarda
-Eğer kullanılan kirpik gerçek ipek kirpik değilse dandikse kendi kirpiklerine zarar veriyormuş
-Diğeri ise kullanılan yapıştırıcı kendi medikal orjinal yapıştırıcı değilse o da kendi kirpiklerini dökebiliyormuş.
-Kirpik takan uzman eğer işini bilmiyorsa ve kirpikleri doğru yerleştirmezse kendi kirpiklerin havasızlıktan dökülebilirmiş.

Bugün ilk günümdü bir sıkıntı yaşamadım.Hatta kirpiklerin görüntüsü çok hoşuma gidiyor.3 ay hiç bitmesin istiyorum. İlerleyen günlerde olumsuzluk olursa yeniden sizlerle paylaşıcam.

X