Göz Makyajı kirpiklerim soluk ve kısalar :( öneri?? (resimli)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
D

dolunay.09

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi dolunay.09
dogal_________________________________________rimelli (Maybelline)

123000000000000.jpg
521000000000000000.jpg

124763.jpg

Maybelline Volume Express Mascara kullanıyorum ama istedigim gibi olmuo anca bu kadar:umursamaz: ben mi süre miyorum? kirpiklerde mi rimelde mi sorun var anlamadım :bbo:

aynaya baktıgımda bu soluk ve kısa kirpiklerimi görebilmem icin hangi rimeli kullanmalıyım??? önerilerinizi bekliyorumzemuszemus

• Konu Sahibi dolunay.09
kirpiklerin gayet hos, hicde kisa degil canim..

ben rimel sürmeden yüzüme ve özellikle kirpiklerime nivea krem'i sürüyorum, cok güzel yapiyor gercekten. bide öyle dene derim

• Konu Sahibi dolunay.09
Canim benimde kipriklerim ve kaslarim hamilelik doneminde cok yipranmis ve dokulmustu badem yagi surdum canlandilr tekrar tavsiye ederim

• Konu Sahibi dolunay.09
bence gayet hoş kirpiklerin var,kısada değiller
rimeli yanlış kullanıyorsun bence,
ilk önce kirpik kıvırma makinesiyle kıvır,daha sonra üst kirpikleri rimelle,snra alt kirpikleri,
biraz kuruyunca ikinci katını sür

• Konu Sahibi dolunay.09
canım bu rimeli öneririm sana fırçası esnek oldugu için en ufak kirpiklere bile erişebiliyo tavsye ederm ve rimeli yavaş bi şeklde uygula cnm daha etkili sonç alırsın

Eklentiler

• $p_1624_k.jpg
    $p_1624_k.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 66
  • Konu Sahibi dolunay.09
Canım benim kirpiklerim daha bile kısa :) bence seninkiler gayet uzun sadece brz daha dolgun görünce gayet güzel olur.
Ben çooook fazla rimel kullandım sana Innova nın rimelini öneririm hem çok doğal duruyor hem dolgun hem de uzun. Innova innocil diye ararsan çıkan resimlerde dışı Metal renk görürsün.Fiyatı da 18 liraydı sanırım

• Konu Sahibi dolunay.09
rimeli düz şekilde sür senin sürüş hatan var bence.
bşr de kirpik kıvırma şeysinden kullan daha iyi sonuö alacaksındır.
rimel kuruduktan sonra bir kaç kat daha üstünden geçersen de daha sıkı görünürler

• Konu Sahibi dolunay.09
Yok canım ne kısası sen kısa kirpik görmemişin.Gayet hoş gözüküyor kirpiklerin.

• Konu Sahibi dolunay.09
konuya uzun zamadır bakamamıstım, cvplarınız için teşekürlera.s.a.s. şimdi rimeli daha farklı suruyorum,, ilk uçlarına sanra dıpten terak gıbı dondurerek suruyorum:dance: kipriklerimi pudralayıp ve tekrar sürüyorum.. daha ii oluyor ama kazık qıbı oluyo:uhm: ve sılerken 1-2 tel gıdıo $Görüntü002.jpg ------------------------> $Görüntü006.jpg

kirpiklerin kısa değil uzun bile sayılır,sadece pek gür değiller.
benimkiler hem kısa hem cılız.rimel işini hiç beceremiyorum bişeye benzemiyor.
bende kirpik istiyorum yaasenağlama

maxfactorün takma kirpik etkili son çıkan rimelini önerebilirim çok iyi.. bu rimele başlayınca volume express i beğenmiyorum artık.

X