Göz Makyajı Kirpiklerim için kullandığım vazelin gözümü tahriş etti

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Megsreal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2012
235
0
Kızlar kirpiklerim için bende bişiyler araştırıyodum bi arkadaş vazelin işe yarıyor zart zurt dedi neyse dedim hadi deniyim

Güzel güzel sürdüm kaçırmadan filan gözümü kapatıp açmamla beraber sol gözümde bir yanma ama anlayamam size hemen gittim sabunla yıkadım güzelce nasıl sürerseniz sürün bi şekilde kaçıyor aman diyim kızlar cidden de kaş yapalım derken göz çıkarmayalım dikkat lütfen

Not:bu konuyu açmaktaki amacım bazı şeylerin farkına varmamdı ve sizin başınıza gelmemesi için kendimce uyarmaktı denedim ve gördüm lütfen başka tarzda yorumlamayın

Son düzenleme:

büyüklerimiz ne güzel söylemiş her duyduğuna inanma diye ah gençler güzellik uğruna neler yapıyorlar.bence kirpiklerin eminim çok güzeldir.bırak uğraşma ya gözün mikrop kapsaydı ne yapacaktın*

Vazelin katı gibi olsa da sürdükçe sıvılaşıyor, o nedenle illa kaçar..Aman uyarı iyi oldu,insan neler deniyor kulaktan dolma bilgilerle..

Bademyağı falan da yakıyor ama azar azar sürülebiliyor.

büyüklerimiz ne güzel söylemiş her duyduğuna inanma diye ah gençler güzellik uğruna neler yapıyorlar.bence kirpiklerin eminim çok güzeldir.bırak uğraşma ya gözün mikrop kapsaydı ne yapacaktın*

Tabi canım daha önce vazelini hiç suratıma vucuduma filan sürmediğim için bilmiyorum nasıl bi etki yapıcağını Allah korudu zaten ben siz de dikkat edin diye açtım bu konuyu

Vazelin katı gibi olsa da sürdükçe sıvılaşıyor, o nedenle illa kaçar..Aman uyarı iyi oldu,insan neler deniyor kulaktan dolma bilgilerle..

Bademyağı falan da yakıyor ama azar azar sürülebiliyor.

Yok yok ne olursa olsun ne yağı olursa olsun sürmem bidaha Allah beni en iyi şekilde(diğer insanlar gibi) kusursuz yarattı yani kirpiklerim böyle güzel demekki öyle düşünüyorum yani artık , kulaktan dolma değil aslında youtube da filan baya araştırdım vazelinin böyle bir etkisi varmış gerçekten :85: neyse daha da denemem yani

Çok fazla kullanmam , Avon super shock max ve max factor var şuan elimde

Bence bir süre hiç kullanmayın

Hatta göz kalemi bile sürmeyin . Göz kalemi ne alaka diyeceksiniz ?

Göz kapaklarınızın üst kısmınada bulaşıyor yani kirpik kökleriniz , ordaki gözenikler mikrop kapabilir

Böyle internetten gördüğünü duyduğunuz bilgileri üstünüzde denemeyin bence bir süreliğine kullanmayın hiç bir şey

Son 1 aydır hiç kullanmadım zaten teşekkürler tavsiyeler için sorun yok zaten gözümde topiclerde görüyoruz mesela okuyoruz a yarın alayım yarın uygulayayım filan oluyor çoğu zaman ben dersimi aldım

Konunun başlığı değişmiş ama yanlış anlama olmuş kızlar gözüm tahriş olmadı gayet iyi yani azcık kaçmış galiba sabunla yıkandı ve dindi yani acı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…