Göz Makyajı kirpikleri üçgen gösteren rimel

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

dalyaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
97
3
kızlar,bazı rimeller kirpikleri tutam tutam birleştirip,yani üçgen üçgen bir görünüm sağlıyor..küçük sırlar dizisinin son bölümünde sinem kobal ın rimelide öyleydi..bu rimeller hakkında bilgisi olan var mı?

rimeli sürdükten sonra kalem gibi bi şeyle kirpiklerinin uçlarına dokunursan sağdan sola soldan sağa hepsi yapışıp o hale gelir :KK70:

Yanlış anlamadıysam kirpiklerin yapışmış olmasını istiyorsunuz. Benimkiler her defasında öyle oluyor tarıyorum. İyi bişiyse bozmayim yahu:KK37:

:))))))))
o rimelden deil canım sürüş tekniğinden
önce yukarı doğru sür bikaç kez
sonra sağa sola doğru rimeli sürttürdüğünde kirpikler birbirine yapışıp üçgen olur
ben ilk rimel kullanmaya başladığımda böylesi çok modaydı hep öle sürerdim
(bakma yaş 23 bu arada nene gibi konuştum ama :))

pastel ın 2 adet rımelı var ben pembesını kullanıorm 2 senedır harıka bı sey.. rımelın taragının yerı oynuo kırpıklerınıze gore hareket edıoo cok guzel bı rımel tavsıye ederım...:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: alakasız oldu galıbaa ne bılım ıste aklıma geldıı ayzım dedımm :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

son günlerde görüyorum dizilerde,banyodan çıkınca birleşir ya kirpikler o havayı veriyorlar kirpiklere..rimel fırçasıyla alakalı bir durum gibi geldi bana..:KK59:

ben bugün onun formülünü buldum :KK70: suda akmayan yıkanınca çok zor çıkan bir rimel al (tavsiyem ysl'nin herhangi bir rimeli) bol bol bol bol rimelle kirpiklerini sonra gidip yüzüne su çarp :KK70: bak bakalım nasıl üçgen üçgen oluyor :KK70: sonra gözlerinin etrafındaki ve yüzündeki suları peçeteyle sil yavaş yavaş zaten kurur kirpikler bir süre sonra :KK24:

ben bugün onun formülünü buldum :KK70: suda akmayan yıkanınca çok zor çıkan bir rimel al (tavsiyem ysl'nin herhangi bir rimeli) bol bol bol bol rimelle kirpiklerini sonra gidip yüzüne su çarp :KK70: bak bakalım nasıl üçgen üçgen oluyor :KK70: sonra gözlerinin etrafındaki ve yüzündeki suları peçeteyle sil yavaş yavaş zaten kurur kirpikler bir süre sonra :KK24:

bulduğun formül çok hoş:KK1: fakat ben dizilerdeki insanların yüzüne su çarpıp da dizi çevirdiklerini sanmıyorum :KK1:

bulduğun formül çok hoş:KK1: fakat ben dizilerdeki insanların yüzüne su çarpıp da dizi çevirdiklerini sanmıyorum :KK1:

heheh:KK70: ben de :KK70: fırçayla değişik hareketlerde yapıyorlar ama bu da pratik yolu işte:p sadece kuruması zaman alıyor:p :KK1::21:

ben hep oyle suruyorum ,once ıyıce rımelı suruyorum sonra elımle yapıstıryorum :KK33:

Yanlş anlamadıysam bunda bi şey yokki.Rimelli sürerken benimde hep kirpiklerm birleşiyor sonra ben onları rimelin frçasyla ayrmya çalşıorm tek tek görünsn kirpklerim diye.Sanırım sürerken fırçayı kirpiklerne dokundrmyla alakalı oluyr.Zaten rimeli bol bol sürersen olur dediğin gibi.

X