Göz Makyajı kirpikleri hacimli ve uzun gösteren rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

jokerbck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2012
602
2
kızlar kirpikleri hacimli ve uzun göstercek şöle kömür karası ve uygun fiyatlı bir rimel arıyorum özellikle hacimli dolgun göstermesi çok önemli ve öğrenci bütçeme uygun olması önerilerinizi bekliyorum

internette 30 lira civarına bulursun canım.dışarda bakarsan indirimli o fiyata bulabilirsin,ilk bulduğun yerden alma. gerçekten memnun kalırsın bunlardan

30 lira bile fazla canım bnm öğrenci bütçem için ama bi indirime denk gelirsem düşünebilirim aklımda olsun baka önerisi olan yok mu kızlar hadi ama o kadar görüntülenmiş

Canim 30 lira fazla demissin ama beb genede soylym. Loreal volume million lashes , telescopic carbon black cok guzeller. Ayrca max factor lash effect cokcok guzel. Daha uygun istersen watsonslarda rimmel london urunlerine bakabilirsin. Glam eyes , scandal eyes , scandal eyes show off guzl rimeller :)

Saol canım max factörü merak ettim doğrusu para biriktirip alabilirim lorealler çok pahalıdır heralde:26:

maybelline black drama alabilirsin
12 liraya aldım geçen gün
gayette hoşuma gitti fiyatına göre performansı iyi bir rimel

Ben essence'in volume curl olanını kullanıyorum fiyatı 8 tl falandı, gayet iyi heleki o fiyat aralığında :) fotoğraf da ekleyeyim:

Eklentiler

• $image.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 286
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…