Göz Makyajı kirpikleri hacimli ve uzun gösteren rimel?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

jokerbck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2012
602
2
kızlar kirpikleri hacimli ve uzun göstercek şöle kömür karası ve uygun fiyatlı bir rimel arıyorum özellikle hacimli dolgun göstermesi çok önemli ve öğrenci bütçeme uygun olması:KK17: önerilerinizi bekliyorum:KK34:

internette 30 lira civarına bulursun canım.dışarda bakarsan indirimli o fiyata bulabilirsin,ilk bulduğun yerden alma. gerçekten memnun kalırsın bunlardan :KK34:

30 lira bile fazla canım bnm öğrenci bütçem için:KK50: ama bi indirime denk gelirsem düşünebilirim aklımda olsun baka önerisi olan yok mu kızlar hadi ama o kadar görüntülenmiş :KK17:

Canim 30 lira fazla demissin ama beb genede soylym. Loreal volume million lashes , telescopic carbon black cok guzeller. Ayrca max factor lash effect cokcok guzel. Daha uygun istersen watsonslarda rimmel london urunlerine bakabilirsin. Glam eyes , scandal eyes , scandal eyes show off guzl rimeller :)

Saol canım max factörü merak ettim doğrusu para biriktirip alabilirim lorealler çok pahalıdır heralde:26:

maybelline black drama alabilirsin
12 liraya aldım geçen gün
gayette hoşuma gitti fiyatına göre performansı iyi bir rimel

Ben essence'in volume curl olanını kullanıyorum fiyatı 8 tl falandı, gayet iyi heleki o fiyat aralığında :) fotoğraf da ekleyeyim:

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 286
X