Göz Makyajı kirpik

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
boş rimel tüpünü iyice yıka içine badem yağı doldur yatmadan önce diplerine çok değdirmeden sür. çünkü gözüne inip yakabilir. ben bunu denemiştim yani:)

boş rimel tüpünü iyice yıka içine badem yağı doldur yatmadan önce diplerine çok değdirmeden sür. çünkü gözüne inip yakabilir. ben bunu denemiştim yani:)
Anladım doğru mantıklı çok teşekkürler

Bi kuaför bana kuru inciri 1 saat sütte bekletip sür faydasını görürsün demişti denemeye fırsatım olmadı ama denemeye değer bi zararı olmaz sanırım.

Bi kuaför bana kuru inciri 1 saat sütte bekletip sür faydasını görürsün demişti denemeye fırsatım olmadı ama denemeye değer bi zararı olmaz sanırım.

bu şems arslanın tarifi kaş çıkartmak için ben 1.5 ay kdar kullanmıstım etksini gördm fakt bıraktktan sonra dökldü kaşlarım..Fakat maskeyi bıraktiğm için mi yoksa stresten mi bilmiorum

bu şems arslanın tarifi kaş çıkartmak için ben 1.5 ay kdar kullanmıstım etksini gördm fakt bıraktktan sonra dökldü kaşlarım..Fakat maskeyi bıraktiğm için mi yoksa stresten mi bilmiorum
Tesekkur ederim ama kirpiklerim için sormustum yine de çok sagolun

Tesekkur ederim ama kirpiklerim için sormustum yine de çok sagolun

Yok canım zaten ben maskeyi sadece kaş çıkartmak için biliyorum çünkü içinde süt var gözlere gelebilir yakar bende acayip kısa kirpkler vardı 1 haftdır zeytinyağ bemix yapıyorum çok uzadılar dünde hint yağı sürdüm bir gecede neler oldu bılmıyorum ama neredeyse istediğim uzunluğa yaklaştı

benim kirpiklerim pek kısa değil ama daha uzununa hayır dememm
zeytinyağıyla bemiksi nasıl kullanacağız her gün gece yatarken mi süreceğiz canım ?

benim kirpiklerim pek kısa değil ama daha uzununa hayır dememm
zeytinyağıyla bemiksi nasıl kullanacağız her gün gece yatarken mi süreceğiz canım ?

Bazen yatmadan önce bazen gün içerisinde tüm gün evde olduğum içn sürekli yapıyorum bemix bitti e vitaminine basladım kullanımı daha rahat

İşte bunu denicem en kısa zamanda çok sagolun

Evet linkin sonuna kk kendi linkini ekliyor bu yüzden açılmıyor. Sen ise kadınlar kulübü yazan yere blog spot.com yazacaksın arama çubuğuna.Çok etkili bir kürdür ayrıca, denemeni öneririm.. Yada direkt google benimtutkumm yazıncada çıkıyor blogtan bakabilirsin ilgili yazıya..

Hiii tamam simdi anladım valla çok çok tesekkur ederim

Ne demek canım, faydasını görmen yeter benim için :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…