Göz Makyajı kirpik uzatma için formül !!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

judiee

48.1=>46.5
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2014
1.318
1.604
34
Kirpikleri uzatmak için; Hint yağına ve kakao yağına ihtiyacımız var. Ölçek olarak Hint yağımız bir cay kasığı kadar, kakao yağı ise 12 gr olmalıdır. Malzemelerimiz hazırsa yapılısı ve kullanımından bahsedeyim. Hint ve kakao yağlarımızı sıcak su bulunan bir kabin içerisine ekleyip krem seklini alana kadar ısıtıyoruz. Karışımımız yeteri kadar ısıtıldıktan sonra soğuyana kadar bekliyoruz. Soğumuş olan karışımı iki hafta boyunca (15 GÜN) yatmadan kirpiklerimize sürüyoruz. Kirpiklerimizin kökünden başlayıp ucuna kadar güzelce sürünüz. Yanliz sürme işlemi sırasında gözlerimizi etkilemesi acısından dikkati olunuz ve gözlerinize kaçırmamaya uğrasın.
  • Kirpikleri gürleştirmek için; bu karışımızda kakao yerine badem yağı kullanacağız. Eşit ölçeklerde hazırlayacağımız badem yağı ve Hint yağını bir şişe yardımı ile karıştırıyoruz. Uygulama yöntemi ise Kirpiklerimizi uzatma yönteminde uyguladığımız gibi uyguluyoruz. Lütfen dikkat ediniz, gözlerinize kaçırmadan sürünüz.

kızlar bir sitede gördüm birincisi sanki etkiliymiş gibi bi his uyandırdı içimde. ikincisini bilemicem ki zaten beceremem onu sıvı olduğu için gözlerime kaçar sanırım bu iki formülü deneyen var mı acaba ya da denemek isteyen varsa sonucu alınca lütfen yazabilir mi ben de başlamak istiyorum bildiğiniz başka formüller varsa da öğrenmek isterim

evt doğal yollardan yapabilirsiniz birde doğal yağlardan mesela zeytinyağı vb. dan her gece yatmadan önce makyajınızı temzileyip kirpiklerinize sürün hem daha sağlıklı ve gür uzar hani yağlı saç çabuk uzar ya işte kirpikleride öyle yağlı tutup hızlı uzamasını sağlıyacağız:KK70:

badem yağı + hint yağına başladım bugece gürleştirmek için inşAllah güzel sonuç alırım.

X