Göz Makyajı Kirpik uzatilmaz...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ne kadar sürede oldu bu gürleşme ve uzama...
ben hint yağını kullandım ama hiçbir faydasını görmedim:26:

doğal ürünlerden pek fayda görmeyince internetten eeose kirpik uzatıcı serumdan aldım. kullandım ve çok memnunun. takmak kirpik ile uğraşmak zorunda kalmıyorum. kirpiklerimde uzama ve çoğalma var. ben çok memnunum

arkadaşlar izmirde kirpik perması için önerebileceğiniz biryer varmı?bende yaptırdım biryerde ama L gibi oldular bir haftada o görüntü gitti ama bu sefer bikaç kirpik düzleşti,e böyle olunca bazısı aşağıda bazısı yukarıda rimel kullanamaz oldum,bi önerisi olan paylaşacak olan var sa çok memnun olurum.

bende hint yağı ve badem yağını karıştırıp sürüyordum.gerçekten uzatıyor ve de köklerden ince ince kirpikler çıkıyordu fakat sürme işlemine biraz ara verince kirpikler eski haline dönüyor. yani yeni kirpikler çıkınca diğerleri dökülünce kirpik doğal olarak eski haline dönüyor. yani siizn kirpiklerinzde benmki gibi düz ve kısaysa yapcak bişey yok. bu iş doğuştan genetikle alakalı. tabi üşenmeyip sürekli sürerseniz memnun kalacağınız kesin.

Vay be moralim bozuldu.Uzamıycak demek.
Gerçi kirpiklerim gayet uzundur ama,
Boşuna okadar paralar döküyoruz biz de....
kaş için kirpik için....

cnm ben badem yağı kullandım bi süre inan baya sıklaştı üstten bi sıra daha çıkıyo resmen.şimdi susam yağına başladım uzadığını görebliyorum eski kirpiklerim ince seyrek kısaydı.şimdi daha gür uzun biraz daha da dolgun oldu ümitsizliğe kapılma ya

Ne kulllandığını söylememişsin amaasöyle de biz de uygulayalım

Bana da badem yağı ve hint yağını karıştır sür dediler,bugün alıp sürcem inş

Merhaba Succes

forumda kirpik permasi yaptigini okudum, eyerki hala yapiyorsan yaptirmak isterim.

tesekkürler

bende olan mucize o zaman.benim açık renk kirpik ve kaşlarım vardı.annem kırım tatarı bütün anne tarafımda açık renk kaş kirpiğe sahiptir.17 yaşımdayken ben kirpiklerimi kestim.sonra onlara içinde 15 gündür sarımsak beklettiğim badem yağı-zeytinyağı-hintyağı- yılan yağı karışımını sürdüm.sonra her 6 ayda bir kirpiğimi kestim.kaşlarımıda kesip her gece bu karışımı sürüyorum ta o zamandan beri şidi 21 yaşımdayım kapkara ve kalın kirpiklerim kaşlarım var.çipil gözlerimde belli olmayacak kadar ince ve soluk renkteki kirpiklerimden eser bile yok şuan.yemişim genetiği :)

Kirpiklerin ortalama ömrü 5-6 aydır. Şekilleri genillikle düzdür. Bazan alta veya üste doğru kavis yapabilirler, kıvırcık ve dalgalı olmazlar. ansiklopedik açılımıymış

neymiş 6-8 hafta değilmiş ozaman uzayadabilir

merhaba ben badem yağı kullanmaya basladım uzamaz ama gürleşir diye aranızda kullanan varmı badem yağı

Ben kullandım çok bi faydasını görmedim ama sabırlı olup uzun süre kullanabilirsen etkisi olabilir.ipek kirpiklerden dolayı benim de kirpiklerim çok döküldü.üçbeş tüy kaldı.bi umut badem yağı, hint yağı,zeytin yağı ve argan yağını karıştırdım içine de sarımsak parçaları attım.kullanacağım bakalım umarım faydası olur ( olursa yazarım

zamanında şu meşhur göz damlasını kirpiklerime sürerek uzatmıstım 4 ayda upuzun oldular ve kıvrıldılar mucize gibiydi ama bırakınca (çünkü ilaç yan etki yaptı göz altlarımı kararttı) o kirpikler döküldü yerine yenileri çıktı onlar da eski boyunda yani kısa olarak.. 4 ay çöpe gitti yani..meger konu sahibinin dediği gibi kirpik sürekli dökülüp cıkıp kendini yenilediği için yapılan hiç bir işlem kalıcı değilmiş malesef...

olsun
o goz damlasıın adını özelden alsammı bı ?

Arkadaşlar,
İpek kirpik ve kirpik perması uygulamaları kimyasal bileşenler içerdiği için kirpiklere ve kirpik köklerine zarar vermektedir. Avrupa'da (isveç kökenli ) hayata geçirilmiş ve Fransa'da malzemeleri üretilen bir prosedür çıktı ve tamamen doğal, kimyasal içerik barındırmıyor. Bu prosedür artık Türkiye'de! Detaylı bilgi almak isteyenler mesajlarınızı bekliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…