Göz Makyajı Kirpik uzatilmaz...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ne tür bakımlar yapıyosun cnm ?

cnm peki kirpik dökülmesine var mı yapılcak bişeyler..... kirpiklerime rimel sürmekten başka yaptığım bişey yok ne perma ne de başka bişey ama döküülüyolar malesef... dökülmesini ne engeller sence ?

benim kipriklerim uzadı ..badem yağı ve hint yağı karıştırarak her gece sürdüm kulak çöpüyle 2 ayda gözle görülür derecede uzadı ayrıca kıvrımlı görünüyor daha kalınlar ..eğer dökülen kiprikler hızla uzayıp çıktıysa da bence müthiş bişey cünkü 2 ay gibi bi sürede gözle görülür fark var rimel kullanmıyorum

eczreyrey çook sevindim senin adına ben de badem ve hint yağını 1 haftadır kullanıyorum bakalım bnde sonuç nasıl olucak ya aslında uzaması değil derdim dökülmesinler yeter :))))

eczreyrey çook sevindim senin adına ben de badem ve hint yağını 1 haftadır kullanıyorum bakalım bnde sonuç nasıl olucak ya aslında uzaması değil derdim dökülmesinler yeter :))))

merak etme canım uzucak ve gürleşcekler azimle devam et.gözkapaklarında bazen şişlik olur ama sıkıntı yapma geçiyo zamanla ben artık sürmüyorum herkes kipriklerimi soruyor

canım kirpik uzatılır sana açık örneğini sunabilirim.

xxxxx

bu arkadaş kirpiklerini lumigan denen bi ilaçla uzattı sonuç ortada..

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi hoşta verdiğiniz sitedeki arkadaş
kendi yorumlarında yazmış yerine gelen kirpiklerin
yenileri tekrar eski halinde uzayacak diye.
yani gene eski haline geri dönecekse bu durumda
sadece kirpikler kısa bir süreliğine uzatılır.
off yaaaaa

eski haline gelse de uzatılabiliyo yani kirpik....ne kadar genetik bi özellik te olsa kirpik boyu uzuyor....badem ve hint yağı karışımını kullanan birçok insan sonuç aldığını yazmış ve etkisi de geçici felan değil yalan mı sölüyolar bnce kirpik boyu uzar yani en azından uzadığına inanmak istiyorum

vaaavvvv hemen yarın lumigan kullanmaya başlıyorum bnim kipriklerim zaten uzun ama fazla kiprik göz çıkarmaz..yani inşallah

Badem ve hint yağı da kullandım ama lumigan daha çabuk etkili olcak gibi bi his doğdu içime ama eskiden damla mı vardı sanki millet yağ kullanıyodu kıl çıkarmk için ben badem yağıyla kaş bile çıkarmıştım :))

Son düzenleme:

O dökülenlerin de uzaması için haftada 1-2 kere lumigan kullanmaya devam ediyormuş...

ohoo ömür boyu lumigan kullanacaksın o zaman
yoksa geçicek aradan 4 5 ay gene eski haline geri dönecek
yan etkisi hoşuma gitmedi benim, okumuşsundur yorumları.
kızın karacğer hormonlarını bozmuş
kirpiklerim bit kadar ama hormonlarımıda seviyorum yani
%5lik te olsa riske atmak istemem

arkadaşlar vermidonun içini açıp okusanız ya da minoset ağrı kesicinin onda bile yazar bu yan etkiler.kii bu ilaçlar hafif tabir edilen yada sık sık adını duyduğumuz ilaçlardır. yazmak zorunda o yan etkileri firmalar. aksi taktirde binde birlik bir olasılık bile olsa bunu yazmıyıverelim diyemez firmalar . bir kişi o ilacı kullanıpta bir yan etki görürse ve bunun o ilaçtan olduğu kanıtlanırsa ve o ilacın prespektüsünde o yan etkiyi belirtmemişlerse vay o firmanın haline .çok büyük tazminatlar ödemek zorunda kalırlar kiii bunu hiç bir firma istemez bunun içinde bu zamana kadar hiç oluşmamış yan etki olasılıklarını bile yazmak zorundalar .kaldı ki; zaten
BU İLAÇTA KORTİZON VAR ben BUGÜN SÜRDÜM GÖZÜME GÖZ KAPAĞIM ŞİŞTİ ,KIZARDI BAŞIM AĞRIDI ..MORALİM BOZULDU YIKADIM ELİMİ YÜZÜMÜ VAZGECTİM KIZLAR :82:

bu arada karaciğer mevzusuna da değinmek istedim ...lumigan damla İlaç etkileşimleri:Bimatoprost'un sistemik konsantrasyonları oküler dozlamadan sonra son derece düşük olduğundan
(0.2 ng/ml'nin altında) ve bimatoprost birden fazla mevcut enzim ve yolların herhangi birisi ile biyotransformasyona uğradığından ve preklinik deneylerde karaciğerde ilaç metabolizasyonu enzimlerinden herhangi birine etkisi gözlemlenmediğinden, insanlarda ilaç etkileşimleri beklenmemektedir.

vazgeçmekle iyi etmişsin bir iki kirpik uzucak diye bu risk alınmaz....biz doğal yöntemlerimize devam edelim mis gibi nesi varmış badem yağının hint yağının

kelebek_84 evet okudum o yazıyı ama o kızın gözüne direkt damlattığından şüphe ediyorum.Çünkü ilacın prospektüsünde yazılan yan etkiler kirpikleri uzatmak için kullanan insanlar için(göz dışına kullandığım için) daha az risk teşkil ediyor diye düşünüyorum.Çünkü gözlerine damlatan hastalar için bile çok küçük risklerden bahsediliyor..

Son düzenleme:
kızlar yine bir topikte okudum mavala kirpik serumundan bahsediliyodu...kesinlikle tavsiye etmiyolar kullananlar göz ağrısından uyuyamadıklarını yazmış...gelelim talika ya...talika kirpik serumu ise hacettepe tıp fakültesi araştırmalarına göre kesinlikle piyasadan toplatılması gerekiyomuş...yani reklamlarda bu eşsiz muhteşem ürün 28 günde kirpik uzaması ve dolgunlaşması garantisi verir bilmemne yazıyordu!yani kirpikler için üretilen ürünlere bile güven yokken yan etkisi tekrar sölüorum yan etkisi kirpik uzatan hormonal bi ilacı kullanmak ne kadar doğru sizce boşverin ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…