Göz Makyajı Kirpik problemi...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
P

pembe cadillac

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi pembe cadillac
ya arkadaşlar benim kirpiklerim dökülüyor. Her geçen gün bir kaç tanesini daha kaybediyorum. Ne yapabilirim önerisi olan var mı? :a015:

ya arkadaşlar benim kirpiklerim dökülüyor. Her geçen gün bir kaç tanesini daha kaybediyorum. Ne yapabilirim önerisi olan var mı? :a015:

Bende de önceden vardı aynı problem. Göz doktoruna gittim ve Blefarit olduğunu söyledi. Yani göz kapağı iltihaplanması olmuştu. Bir süre makyaj yapmadım hiç, verdiği ilaçları kullandım ve geçti. Bir de sana tavsiyem hergün gözlerini Dalin bebe şampuanı ile yıkaman. Ben göz makyajımı onunla temizliyorum. Çok çok faydalı oluyor. Üstelik doktorlar tavsiye ediyor bunu.

bence bir göz doktoruna görün o ne yapacağını ii bilir şimdi biz ne desek yanlış olur

canım suna dumankaya sey dıo ıkı fındıgı teflonda kavur ılkken kırpıklerıne surun dıo her aksam yapın dıo hem gurlesır hemde cıkar dıo

nasıl yanı fındık.yesek olmazmı?ben hınt ve badem yagı sur derım.ama dr.a danıs once.

merhaba kirpik dökülmesi için bulabilirsen eğer gerçek sürme gece yatarken sür
ama makyaj yapıyorsan gündüzde kullanabilirsin gerçek sürme dini kitaplar hac eşyaları satan yerlerde bulunuyor aktarlarda olup olmadığını bilmiyorum sürmenin kirpikleri beslediğini biliyorum

Ben hint yağı kullanıyorum,Doğum da çok dökülme olmuştu şimdi iyi durum da.Tabii doktora görünmende fayda var.

bence dönemseldir ve gececektir sadece oluruna bırak

X