Göz Makyajı Kirpik kıvırıcısı yüzünden kirpiğim gitti :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
merhaba aranıza yeni katılmaktayım :) benimde bir ara kirpiklerim o durumdaydı 7 gun badem yağını akşam yatmadan kirpik diplerine sürüp uyucaksın 7 gunun sonunda 3 gun dinlendirip gurleştirmesi içinde hint yağı kullanıcaksın onuda aynı şekil 7 gun :)

akşam yatmadan önce bütün yüzümü temizleyip kirpiklerime kullanıyorum. biraz gözlerimi yakıyo çok uyuz bi durum kuzenimde öyle yapmış ama bu kdr zmn yaramadıysa tolinin dediği gibi sarımsak dene. sonuçta saç kırana bile iyi geliyo :)

ikisini karıştırdımda denedim aynı senin gibi uyguladım bende bi yanlışlık yok demekki ama olmadı malesef

Arkadaşlar,
İpek kirpik ve kirpik perması uygulamaları kimyasal bileşenler içerdiği için kirpiklere ve kirpik köklerine zarar vermektedir. Avrupa'da (isveç kökenli ) hayata geçirilmiş ve Fransa'da malzemeleri üretilen bir prosedür çıktı ve tamamen doğal, kimyasal içerik barındırmıyor. Bu prosedür artık Türkiye'de! Detaylı bilgi almak isteyenler mesajlarınızı bekliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…