Göz Makyajı Kirpik Ektirme

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

_CapriCe_

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2007
170
175
Arkadaşlar kirpik ektirme nasıl oluyor ve nerede yapılıyor ve fiyatlarını biliyorsanız benimle paylaşırmısınız

güselim niye kirpik ektiriyorsunki hint yagı kullan cok işe yarıyor sahsen ben denedim olmayan kirpiklerim şimdi hem uzun hem gür aynı takma gibi oldular...

konuyu hortlatıp bi de ben sormak istiyorum
kirpik ektirmek nası oluyo nerde oluyo ne kadar oluyo
yaptıran var mı kızlarrr

Son düzenleyen: Moderatör:
bide ben hortlatim :) kaydirigubbakcemile3
güzelim sen istanbuldasın orda ne ararsan bulunur aşkolsun sengözlerimebaksanab
neysem..
bende kirpik ektirmek istiyorum..bi zararı olurmuki :bbo: yaptıran yokmu hiç :uhm: kimse cevaplamamış konuyu fisfisfis
kuaförler yapıyor bu işi ama hepsi değil tabi..güzellik merkezleride yapar cnm..
ben sormuştum kuaföre..takma kirpik gibi yapıştırılıyor ama kalıcılığı 15-20 gün kadarmış diye aklımda kaldı..fiyatını tam hatırlamıyorum ama uçuk bi rakam değildi
..

kizlar ektirmenin zararli oldugunu biliyorum,kendi kirpiklerinizide dökülüyo su kirpik yapistiricisi yüzünden cok kisiden duydum kesinlikle cok zarar veriyomus..o yüzden bende vazgectim.hint yagiyla yetinmeye calisiyorum neyapalim..

kizlar ektirmenin zararli oldugunu biliyorum,kendi kirpiklerinizide dökülüyo su kirpik yapistiricisi yüzünden cok kisiden duydum kesinlikle cok zarar veriyomus..o yüzden bende vazgectim.hint yagiyla yetinmeye calisiyorum neyapalim..
bende tam bunu dusunuordum, rımelımı cıkarırken bıle bı tane mutlaka dokuluo, esktra hacım veren maskaralardan yararlanabılırsın , bırde hınt yagı

X