Göz Makyajı Kirpik Dökmeyen ve Tortu Oluşturmayıp Doğal Duran Rimel Tavsiyesi İstiyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sirinsmurff

Guru
Pro Üye
8 Ekim 2011
1.109
476
Hanımlar merhaba.
Kirpiklerim önceden çok gürdü. Zaten normalde de gayet koyu renkli, uzun ve kıvrık. Makyaj yapmayı pek sevmiyorum aslında, ama yüzümde en çok gözlerimi beğendiğimden yaptığım tek makyaj rimel ve göz kalemi kullanmak. Ama rimeller zamanla kirpiklerimi döktü malesef. Eski çocukluk resimlerime bakınca kirpiklerim fotoğrafta bile çok güzel görünüyorlarmış. Zamanla güzelim kirpiklerimi mahvetmişim resmen . Ama göz makyajından da vazgeçemiyorum bir türlü . Başlıkta da belirttiğim gibi bu özellikleri taşıyan iyi bir rimel arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum .

canım loreal veya mac tavsiye ediyorum sana bende o dertten muzdariptim. ilk majyaj yaptığım zamanlarda maybeline ile başlamıştım ve takma kirpik gibi sık sıktı kirpiklerim maybeline sayesinde döküldü hep. ama iki üç yıldır loreal ve mac kullanıyorum çok memnunum

Cevabın için teşekkürler canım.
Ayy gerçekten mi ben de hep maybelline kullanıyorum. Demek o döküyor bu kadar. Tavsiyeni dikkate alicam canım. Peki loreal topaklanma yapıyor mu?
Topaklanma yapmayan, kirpikleri kaskati yapmayan şöyle doğal duran bir rimel biliyor musun peki? Ya da bahsettiğin öyle mi?

fırçalarına bakarak al rimeli. şufırçaları şişkin olan fırça uçları kirpiği birbirinden ayırmıyor. ınce iğne kalınlığında olan fırça ucları topaklanma yapmıyo. bnde öyle daha dogrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…