kırmızı ruja uygun allık???

_sushico_

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2010
1.712
1.192
38
kızlarr merhaba.ben beyaz tenliyim yani soluk desem daha iyi sarı-beyaz birşeyim sanırım :))) ya kırmızı ruj kullanıyorum genelde ve allık alıcam pembemi şeftalimi??? hangisi daha uyumlu durur sizce ve memnun olduğunuz, cilde zarar vermeyen,çokta pahalı olmayan bir marka varmı önerebilceğiniz??? teşekkurler şimdiden herkeseee..

Kırmızı ruj- Siyah eyeliner - Pembe allıkkk

kesinliklee pembee. toz pembe ama böyle çok hafif sürüceksinn. mükemmel olur özellikle beyaz tende. Ben yves rocher kullanıyorum toz pembesi. Hem organik hem çok tatlı kokuyo hemde kırmızı rujla mükemmel uyumlu bi allık tavsiye ederimm

bende çok seviyorum siyah eyeliner-kırmızı ruj ikilisini,dediğine mutlaka bakıcam canım çok teşekkurlerrr

bencede pembe olmalı şeftali çok alakasız olur ben flormar kullanıyrm çok tatlııı oluyr :)

Flormar ın bronz şeftali allığından biraz sürdü mü tamamdır.. numarası p115 hayatımda gördüğüm en doğal allık kırmızı rujlada çok hoş durur eminim

Son düzenleme:
ruj iddalı ise allık kesinlikle transparana yakın olmalı
asla seftali bronz vb. tarzı renkler sevme
var ile yok arası pembeler senin için ideal olur

eğer bende makyajdan anlıyosam ki herkes öyle der yani ne pembe ne şeftali olur kırmızı rujla tek bi renk olur o da bronz-gold karışık süpperr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…