Dudak Makyajı kıRmızı ruJ yarDm

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

FeArLeS_gRiL

Guru
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
660
5
arkadaşlar kırmızı ve pembe tutkunuyum ruj renqinde özellikle vazqecemediğim renk kırmızı zemuszemus renqi qecmeyen kalıcı fazla tuzluDa olmucak ruj tavsiyelerinzi bekliyoRum,hihoyyyt

ben meybilline kullanıyorum fiyatı 15-18 tl arası
ben rengine bayılıyorum passion red adı. dısıda su alttaki resim gibi.

arkadaşlar kırmızı ve pembe tutkunuyum ruj renqinde özellikle vazqecemediğim renk kırmızı zemuszemus renqi qecmeyen kalıcı fazla tuzluDa olmucak ruj tavsiyelerinzi bekliyoRum,hihoyyyt

maybelline 104 numara.cecile 14 numara(kan kırmızı).flormar 500 numara(narçiçeği kırmızı).

ben loreal kırmızı rujunu kullanıorum harika yani bayılıorum onun renginee

flormar supershıne 502(turuncu,nar çiçeği gibi),flormar supershıne 510(kırmızı) ben bunları kullanıyorum..Gayette memnunum..Her birinin fiyatı 8,5 TL..

bende kiraz kırmızısı ruj arıyorum ama hiç bir markada tam aradığımı bulamadım ya çok koyu ya çok açık yada çok parlak..nivea'nın cherry kiss dudak nemlendiricisinin tonlarında bişeyler bakıyorum.ama tabiki ruj olarak nemlendirici değil..Almadığım marka kalmadı =(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…