Dudak Makyajı Kırmızı dudak

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

gurbik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2010
286
0
kızlar dudaklarım solgunn ... off off dertliyimm. dudaklarımı dogal yoldan kırmızılastırmak gibi bir çabam var . kımı ınsanların dogustan kıpkırmızı dudagı oluyorr :-) varmı bildiginizz yöntemlerrr :-) hadi paylasalımm :):kahve:yerimseniben

kansızlıkla ilgili olabilir.
geçici çözüm, dudiklerini sürekli ısır em kırmızı kalmasını sağla :))

arkadaşın dediği gibi bi sağlık sorunu olabilir.kansızlık gibi.bi kanını ölçtür bakim canım.benim dudaklarım o kırmızı olanlardan.hani ruj sürdüğümüzde iyice dağılsın diye dudaklarımızı birbirne sürerizya.ben sık sık öle yapıorum.daha kırmızı duruyo :KK66:

benm dudak ısırma gibi bi problemim oldugu icin genelde ondan kırmızıdır.. :emir_bebek:
dikkat edersenz elma yiyin dudagn kırmızı olur al yanaklı olrsun faln filan derler bence palavra :)

hahah :KK70::KK70: acı biberr ? güzel fikir :KK70: sonrada yandım diye sarkı söylerim :KK70: gerçi severim acıyı . galiba kansızlık var. offf offffff kansızlıgı gidereyim derken kilo alcam sonra :KK43: zaten kilo vermeye calısıyorum bu aralar :KK70:bilmiyorumkismile:KK3:

3 ay aralıksız kan hapı kullanabilirsin. Tabi bir kan sayımı yaptırınca. Kilo aldırmaz ki bu.

dudaklarını em canım
bak ben kendimi bildim bileli emiyorum alışkanlık naparsın.
hatta bırakmak istiyorum ama emdiğim için dudaklarım kıpkırmızı.
hatta daha çok alt dudağım kırmızı :21:
dene bak kesinlikle

dişlerini fırçalarken nazikçe dudaklarınıda fırçala
piilink etkisi yapar...
ayrıca yeşil rujlar vardır nostaljik hani..3 tl ye bulabilirsin pazar yada toptancılarda
onuda hafifçe sürersen güzel ve doğal bir kırmızı elde edersin:KK68:

Benimde cok renksizdir dudaklarım demir eksikligim de var bundan kaynaklanabilecegini düsünmemistim hic..

aynanın karşısına geç,dudağını ısır eğer beyazlık ortaya çıkıyor ve uzunca bi kaç saniye geçmiyorsa kansızlıktan demektir eğer değilse dudak yapından kaynaklı olabilir...diğer bir öneri kırmızı ruj sür peçete ile fazlasını al...doğal kırmızı dudakların varmış gibi durur

dişlerini fırçalarken nazikçe dudaklarınıda fırçala
piilink etkisi yapar...
ayrıca yeşil rujlar vardır nostaljik hani..3 tl ye bulabilirsin pazar yada toptancılarda
onuda hafifçe sürersen güzel ve doğal bir kırmızı elde edersin:KK68:

Bunu denicem ben
Bulabilirim umarım buralarda.

X