KİRLİ SUU!!!

belkiscetin

Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz.
Sahte Profil
8 Kasım 2016
3
2
44
Yıllardır çeşmeden akan suyu yeme içmemde kullanıyodum Geçenlerde karın ağrısı ve mide bulantısından duramayacak hale geldim. Hastanede sudan zehirlendiğimi öğrendim. Daaha iyiyim ama artık çeşmeden kullanmıyorum damacana almaya başladım ama araştırmalarıma göre onlarda fazlasıyla zararlıymış ne yapmalıyım sizce bana yol gösterin :63::cry:

geçmiş olsun canımm bundan bi yıl önce benim kızımda çeşmeden akan sudan zehirlendi bizede su arıtma kullanmamız tavsiye edildi. Aldım halada kullanıyorum çokta memnunum damacanalarda çeşme suları kadar kirli hemde sürekli para vermemiş olursun bende su arıtma kullanmnı tavsiye ediyorum :KK56::KK56:

Evet çok fazla öneri oldu su arıtma almam için ama birsürü ürün var hangisini kullanmalıyım önerebileceğiniz bi marka var mı

Ben geçen yıl elit water diye bi cihaz almıştım. hiç bi sorun yaşamadım zaten şirket sattığı ürünle gayette ilgileniyo bakımlarını falan düzenli bir şekilde yapıyolar ben bunu tavsiye ederim canım ben link veriyim bi kendinde bak incele beğenirsen alısın

Son düzenleyen: Moderatör:
sağolun teşekkür ederim arıyıp görüşücem :KK36:

Yahu siz bu sudan içip mi reklam yapıyorsunuz ? su temiz olmasına temiz de zeka konusunda sıkıntı yaratmış sizde...

Markanızı bir dibe sokarım 2 senede toparlayamazsınız beyinsiz reklamcılar...

Yıllardır çeşmeden akan suyu yeme içmemde kullanıyodum Geçenlerde karın ağrısı ve mide bulantısından duramayacak hale geldim. Hastanede sudan zehirlendiğimi öğrendim. Daaha iyiyim ama artık çeşmeden kullanmıyorum damacana almaya başladım ama araştırmalarıma göre onlarda fazlasıyla zararlıymış ne yapmalıyım sizce bana yol gösterin :63::cry:
Arcelık su arıtma cıhazı tavsıye ederim içtiğimiz sular o kadar kirli ki ben arcelık aldım ıyıkıde aldım dıyorum hizmet danışmanı Emrah bey var ucretsız tanıtım yapıyor ıstersenız iletişim numarası verririm

X