Kırışıklık serumu, kremi?

visnetozu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2021
524
985
Kırışıklıklar için memnun kaldığınız, önerebileceğiniz serum ya da krem var mı?

Son düzenleme:
Skinmaster peptit kremi (mineral yağ inteloransiniz yoksa) baya iyi fiyatı da makul ama fiyatı önemli değil diyorsanız dermabien dermisvital cidden efsane bir krem Kore markaları da dahil bir sürü krem kullandım en iyisi buydu
Mizon un only one kremi de hem göz hem yüz için tek krem olması peptitli içeriği ve fiyatıyla benim ilk beşimde yer alır
Ancak bu sadece kremle olacak iş değil anti aging bakımı için rutine mutlaka retinol ve c vitamini de eklemelisiniz
Ben henüz retinole başlamadım ama başlayanların ciltlerindeki fark gözle görülür oluyor bir süre sonra
Retinole hemen başlamak istemezseniz ya da cildiniz aşırı hassas ise onun kadar agresif olmayan hamile ve emziren annelerin bile kullanabildiği doğal alternatifi bakuchiol var ona bakabilirsiniz
Gebelik planladığım için retinolu şimdilik askıya alıp bakuchiol aldım ben de henüz kullanmaya başlamadım ama umudum çok

Ay teşekkür ederim, yazdığınız ürünlere bakacağım kesinlikle

Kırışıklık önlemek için retinole başlayabilirsiniz ama iyi araştırmanızı tavsiye ederim Retinol kullanırken yüksek faktörlü güneş kremi de kullanmanız gerekiyor. İçerik olarak0,1 - 0,2 arasındaki bir retinol iyidir başlamak için. Ben şimdilik Origins'in retinol serumuyla başladım. Hamileyseniz veya emziriyorsanız kullanmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…