Vücut Kremleri Kırışık önleyici kremler,sarkık göbeğe çare olur mu?

Vücut kremleri, losyonlar
I

ikizannesi_84

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ikizannesi_84
merhabalar ben 25 yşında ikizannesiyim 1 sene önce doğum yaptım hamileyken karnım çok büyüdüğü için fazlasıyla esnedi ve sonuç olarak ciddi deformasyona uğradı şu an kilom gayet güzel ama göbeğimle başım dertte çünkü 25 yaşında değilde 70 yaşında duruyo şu an:KK43:mekik çekiyorum ama bi fayda sağlamadı sizden ricam kırışık giderici krem deneyipde faydasını gören arkadaşlar varsa bana tavsiyede bulunur mu acaba şimdiden teşekkürler herkese

öncelikle allah analı babalı büyütsün ikiz bebelerini....ve kolay gelsin sana...aynı derdi kız kardeşimde çekti...mekik işe yarıyor sakın vazgeçme....o sabah akşam bepantele masaj yapıp gece yatmadan mekik çekti ve topladı göbeği..hiç yılmadı ama biz gülüyorduk ona ama o vazgeçmedi....inşallah her şey gönlünce olur...

öncelikle allah analı babalı büyütsün ikiz bebelerini....ve kolay gelsin sana...aynı derdi kız kardeşimde çekti...mekik işe yarıyor sakın vazgeçme....o sabah akşam bepantele masaj yapıp gece yatmadan mekik çekti ve topladı göbeği..hiç yılmadı ama biz gülüyorduk ona ama o vazgeçmedi....inşallah her şey gönlünce olur...

çok teşekkürler bebantele ne kremi oluyo bebanten krem var bende omu acaba

moral bozmak gibi olmasın ama olmuşa ölmüşe çare yok kıslarr :S

Bu konulardan anlamam ama bepanthen epitalizandır, yani derinin epitel tabakasının oluşumunu hızlandırır, böylece yaralar çabuk iyileşir bu yüzden özellikle epitel tabakası çabuk oluşsun diye yanıklarda kullanılır. Senin göbeğindekilerde çatlak şeklinde değilse iyi gelebilir belki..

X