Dudak Makyajı Kırılan Rujlarımızı Değerlendirelim

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

__TanRIcA__

AfroDİt
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
7.352
10
sevgili kokoşlar:KK3:
çok sevdiğiniz rujunuzmu kırıldı?bilmiyorumkismileyada bitti biticek 3-4 çeşit rujunuzmu oldu?renkleride çok güzel değilmiboshayallersmileatmaya kıyamıyosunuzboshayallersmile
ee napsakbilmiyorumkismile ? bende diyorumki değerlendirelim:lepi:
nasılmı?gerekli olan extrem malzeme,küçük bir kap olucak o kadar..yerimseniben​
geçen tavsiye etmediğim bir ürün vardı..
avonun sözde dudak dolgunlaştırıcı bakımı-tatlicadiarzu-onu kullandım,ayrıca golden rose ve flormar rujlarımı kurban ettim bu denemeye sizler içinhihoyyyt-tatlicadiarzu-(marifet yaptın:mymeka:)bunların içini bir güzel çıkardım,hatta kalanları kulak temizleme çubuğu ile çıkardım..sonra küçük tabağımı ocağın üzerine koydum ve sıcakta eridiler zaten...

rujun orjinal halleri ve rengi...
rujumu elde ettikten sonra arap kızı kabına koydum:smiley-cool:hatta kestim makasla kabı..alımı daha kolay olsun diye..sizde küçük bir kap uydurun artıkbayanssulusmiledaha önce body shop'un dudak nemlendiricilerinin küçük kabına koymuştum hatırlarsanız

eriyoruz
delikafadulden​

finalbayanssulusmile​

bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile
buda daha önce yaptığım bir değerlendirmem..tbs dudak parlatıcısı kutusuna,kırılan alix avien rujumu aktarmıştım.ruj sürme aplikatörü ile dudağıma uyguluyordum
dediğim gibi,tek yapmanız gereken,küçük,minik bir kap temin etmekkaydirigubbakcemile5​
grnt2929.jpg
grnt2928m.jpg

üfff yemek istiyorum o rujların erimiş halini görünce kanka ben...cokacimcoook sempatiksalakcinni

hep denicem denicem diyorum hep unutuyorum. kullanmadığım rujları eritsem çok iyi olacak...:lepi:
ama kabım yok, önce kap bulmam lazım :hulya:
ahhehhah
:roflol:

heheheyyyy işte aradığım konuyerimseniben
çok güzel olmuş yaa
yannız bişi merak ettim şimdi o rucları eritecez de kendiliğinden öle katılaşcak mı?

üfff yemek istiyorum o rujların erimiş halini görünce kanka ben...cokacimcoook sempatiksalakcinni

hep denicem denicem diyorum hep unutuyorum. kullanmadığım rujları eritsem çok iyi olacak...:lepi:
ama kabım yok, önce kap bulmam lazım :hulya:
ahhehhah
:roflol:
kopmuşun kankam kendi kendine:roflol: :roflol:
önce kap bulkaydirigubbakcemilesonrada o rujları erit:mymeka::nazar: :jeyyar:

heheheyyyy işte aradığım konuyerimseniben
çok güzel olmuş yaa
yannız bişi merak ettim şimdi o rucları eritecez de kendiliğinden öle katılaşcak mı?

cano,kaba döktünden sonra katılaşıyo zatenyerimseniben

Son düzenleme:
denedim çok güzel oldu kolay eriyor ve çabuk donuyor zemuszemus teşekkürler paylaşım için hihoyyyt

Aslında eritilen ruju içini boşalttığımız ruj kabına koyup orda donmasını bekleyebiliriz. Rujun şeklini alarak donar . :KK66:

tam benlik birşey,kırılan rujumu bulup hemen denicem a.s. severim böyle şeylerle uğraşmayıkaydirigubbakcemile3

ben yaptım güzel oldu ama ruju eriteceğiniz kabınız cam olmasın ben k.fincanının tabağında erittim ısıya dayanamadı çatladı ,kolay gelsin kızlar

Aslında eritilen ruju içini boşalttığımız ruj kabına koyup orda donmasını bekleyebiliriz. Rujun şeklini alarak donar . :KK66:
o dediğin gazoz ağacı canım:)
yani olmazaklinialirimsmileboshayallersmile

tam benlik birşey,kırılan rujumu bulup hemen denicem a.s. severim böyle şeylerle uğraşmayıkaydirigubbakcemile3

harika bir fikir, paylaşım için tşkler,lalli kız deneyelim akşama :)

süper teşekkürler paylaşım için:)
fikir oluyorse ne mutlu canlarhihoyyyt
ben yaptım güzel oldu ama ruju eriteceğiniz kabınız cam olmasın ben k.fincanının tabağında erittim ısıya dayanamadı çatladı ,kolay gelsin kızlar

allah canını almasın:)
kahve fincanının canı neki:)ilk sayfada erittiğim tabağa bak mesela
kalın yapısıyerimseniben
ince olursa çatlar tabi hayatımkaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
canım hakikaten süper olmuş.dudağında da çok güzel bi renk olmuş :KK9::KK9::KK9:
peki acaba bi fikrin var mı benim kokusu değişmiş sadece 2 kez sürdüğüm yepyeni bi rujum var ona 2 damla gül suyu katsam olur mu acep :26::26:

bilmiyorumki d enemekte fayda var. ben bitane dandik rujla yaptm kokusu irencti diğeride nivea çilekli nemlendirici ile yaptm böyle oldu kötü kousuda arada kaynadı gitti :KK52: sende dene bence nasıl olsa kokmş ruj kötü olsa atarsın

X