Kırık Çıkıkçı mı..? Ne yapsam ki..

Mehlikatun

Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2017
1.909
5.600
12 yaşındaki kızım 3 ay kadar önce tabureden düştü, düştüğünde beli cok acıdığından hemen doktora götürdüm, doktor muayene edip düşme kaynakli dedi ve agri kesici verip gönderdi. Bu ağrılar zamanla azalmıştı. Son günlerde kuyruk kemigi bölgesinde agri ve hareket kısıtlanması olunca yine doktora gittik, filmde bisey cikmadi yine ağrı kesici verip gönderildik.
Ama kac günden beri degisen bişey yok, Annem doktorlar kuyruk batmasini anlamıyor, iyi bi Çıkıkçı bulmak gerek diyor. Bana göre bu olacak şey değil, tecrübesi ve bilgisi olan varmi bu konuda..? Teşekkür ederim simdiden.

böyle çıkıkçı yerine önce iyi güvenilir bir yere film çektirmek, doktora gitmek daha iyi olur. riske atmayın bence sağlık söz konusu. mesela benim daha önce çektirdiğim filmde sol tüpüm tıkanık çıkmıştı sonra bosstancıda emar çektirdim açık olduğunu öğrendim. tekrar yaptırmasam neler olucaktı kim bilir. o yüzden güvenilir bi yerde tekrar film çektirin daha iyi bir doktora gidin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…