Kiralık yazlık hakkında yardım acilll....

eflinam

Guru
Pro Üye
7 Haziran 2012
5.016
1.616
40
arkadaşlar içinizde egede veya akdenizde balayı için kiralık yazlık tavsiye edebilecek birileri var mı?
ben tesettürlüyüm ve tesettür otelleri pek mantıklı gelmedi herşey ayrı hvuz,hamam,sauna ben havuza girdim mi 3 saattan aşağı kalmam ve eşimlde resmen gün içinde ayrı olacağız....
lütden giden veya çevresinde gitmiş olupta bir yer tavsiye edebilecek olanlar varsa yazarsa çook sevinirim...
düğün ağustos ayında nasipse ve fiyatlar resmen uçmuş...

mrb hayırlı olsun:)
izmir seferi hisar güneşli tarafı çok uygun özellikle tesettür konusunda rahat edersin araştır istersen yazlık kiraya veren çok o ralarda..

Merhaba canım ben daha gitmedim ama eylülde balayı için gideceğiz inşallah :) Kalkan İslamlar köyü'nden bir villa kiraladık. Sakin bir ilçe ve Fethiyeye ve Kaş'a da çok yakın. 1er gün oraları da gezeriz dedik :) Henüz gitmediğim için villa ismini öneremiyeceğim ama yer olarak Kalkan düşünebilirsin :)

Merhaba canım ben daha gitmedim ama eylülde balayı için gideceğiz inşallah :) Kalkan İslamlar köyü'nden bir villa kiraladık. Sakin bir ilçe ve Fethiyeye ve Kaş'a da çok yakın. 1er gün oraları da gezeriz dedik :) Henüz gitmediğim için villa ismini öneremiyeceğim ama yer olarak Kalkan düşünebilirsin :)

evet çok baktım islam köyünde çok güzel villalar var ama fiyatları ağustos olduğu için çoook pahalı
havuzu dışardan görünmeyenler için 5000 tl fiyat istiyorlar
yemek ve yol hariç birde balayı gelcek 7000 tl

sorması ayıp siz ne kadara kiraladınız ve ismini öğrenebilir miyim?

evet canım ne yazık ki ağustos ayı fiyatları biraz tuzlu :/ biz villasepetinden villa mezopotomya yı kiraladık.eylül ayında günlüğü 210 tl. 6 günü 1260 tl oluyor. çoğu uygun fiyatlı villalarında ağustos ayı dolmuş bu arada. Umarım istediğin gibi bir villa bulabilirsin canım :)

X