kiralık villa varmı bildiğiniz istanbul yakınlarında balıkesir ağva çanakkale civarı

sukut

oğlum olsun istiyorum İNŞ
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
841
33
arkadaşlar ben tesettürlüyüm balayı için villa kiralamayı düşünüyoruz.Etraftan kimse de havuzu görmemeli.bikinimi giyip yüzebileyim yani:ecrin_bebek:

kardişler varmı öle bildiğiniz bi yer....bayanssulusmile

merhaba canım,biz önceki yıl kaş kalkana gitmiştik orası bir villa cenneti ve hepsi havuzlu isteğine uygun tek yer orası emin ol,kalkan merkeze yakın yada yaylalara yakın bir çok seçenek var.villalar dayalı döşeli havlu falan hepsi var otel gibi düşün,havuzcu gelip havuzu temizliyor.fiyatlarda çok pahalı değil haftalık kira 900-1500 tl arası tarihi turistik bir çok yere çok yakın hele kendi arabanızla giderseniz ki arabanızla gitmenizi tavsiye ederim çünkü ıssız ormanın içinde çok güzel villalar var merkeze alışverişe falan gitmek zor olur arabasız.orada araçta kiralayabilirsiniz tatil villam diye ara internette çıkar.kalkan da hep ingilizler var zaten villa sahipleri de ingilizler onlar yokken kiraya veriyorlar çok güzel bir yer ben çok beğenmiştim umarım yardımcı olabilirim iyi tatiller::))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…