KİPERİN MOR KOLAJEN KULLANAN VAR MI?

ecemkarasu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2024
3
0
22
Merhabalar!! Kiperin Mor Kolajen çıkarmış iğrenç bir koku ve iğrenç bir tadı varmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bende bu markanın klasik ürününü kullanıyordum daha önce ve kesinlikle pişmanlık.

Şimdi mor kolajeni sipariş ettim dün geldi asla önermiyorum.

Merhaba, ben suda collagen kullanıyorum mor tablet ameliyat olduktan sonra diyetisyenim tavsiye etti ama düzenli kullanmıyorum ya aklıma gelince alıyorum sanırım çokta inanmıyorum kolajene ondan belkide

PERİN MOR KOLAJEN ile tanıştığım güne lanet olsun.

Selam hiç kolajen kullanmamis ve ilk defa kullanmak isteyip almaya niyetlen arkadaslara benden küçük bir tavsiye önce yakınınızda kullanan birisi varsa ondan deneyin sonra gidip o yüksek meblaglarda satılan kolajenleri satın alın çünkü aynı hatayı ben yaptım bir markanın kolajenini aldım bende kabızlık şişkinlik hazımsızlık yaptı çok rahatsız etti sonra belki aldigim markanin içeriğindeki bir maddeden dolayı olmuştur diye başka bir marka aldım ondada aynı problemleri yaşadım sonradan araştırdığıma göre kolajen bazı kişilerde bu tür hazımsızlık problemleri kabızlık problemleri yaratabiliyormuş O nedenle benim yaptığım hatayı yapmadan önce deneyin sonra satın alın paranız boşa gitmesin benimkisi gibi

X