Saç Rengi ve Saç Boyama Kınalı saç

Gozdek34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2018
2
0
28
arkadaşlar saçımda koyu kahve üzerine kına vurdum ve yaklaşık 6-7 ay geçti üzerinden ama bazı yerleri turuncumsu ve ben saçıma ombre yaptırmak istiyorum saçımı açsam daha sonra tekrar koyu küllü kahveye boyasam tutar mı korkuyorum da saçını yakmaktan çünkü kuna saçıma iyi gelir diye vurmuştum ama hiç iyi gelmedi daha çok döktü diyebilirim

Kimse cevap yazmamıs sanirim cozum bulabildinmdokulme sebebi kınanın gerçek olmamasi ve kınayı boyali sac uzerine surmen olabilir

Kimse cevap yazmamıs sanirim cozum bulabildinmdokulme sebebi kınanın gerçek olmamasi ve kınayı boyali sac uzerine surmen olabilir
evet buldum açtım saçımı ilk açtığımda açık kahve kızıl yansımalı oldu ikincide de turunculuk oldu son açmamda turuncu ve koyu bi sarı oldu yanma kopma olmadı çünkü açma yapmadan bi gün saçımda hindistan cevizi yağı beklettim açıcıcıyı öyle uyguladım şuan sarının koyu tonlarında yıpranma olmadı hiç diyebilirim turunculuğunu almak içinde cila yaptım küllü açık kumral gri ve mavi saç boyasıyla şuan sonuçtan çok memnunum turunculuk falan kalmadı biraz saçım topladıktan sonra yaklaşık 4-5 ay bekletip böyle daha sonra daha açık bi ton yaptırcam tabi bu sefer kuaföre gidicem :) Fikir almak için yazmıştım ama kimse yorum yapmayınca kuaförler hiç olumlu bakmadı yapamayız yanar falan dediler bende kendim yaparım

Buradaki forumda bir tuaflar bir hafta yaziyorlar sonra kimse yazmiyor konu sahibide takip etmiyor acmana sevindim cokta zorlama derim acma konusunda benimde kuaför saclarimi yakti sari sac derdine surekli kestirerek uzatmaya calistim yanik saclarda guzel durmuyor suan yanik yok ama bicimsiz bir sac modelim var kisalmasin diye sekil verdiremiyorum suan kina ile cok igrenc renk olmustu iyi kina buldum biraz karisimlar ustuste yapayapa simdi harika bir renk buldum boyamasaydin tarif vericektim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…