Kına Gecesi Kına nasıl başlamalı?

raiin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2012
1.437
1.150
34
Arkadaşlar merhaba,

Allah nasip ederse 1 hafta sonra bir düğün salonunda karma kınam olacak. Takı töreni de olacak.
Önce abiyeyle karşılayıp, sonra bindallı giyeceğim.
Ancak kına nasıl başlayacak, akış nasıl olmalı bilemedim.
Yani ben salonda olup insanları abiyeyle kapıda karşılasam sonra canlı müzik başlasa ve millet oynamaya mı başlasa? Organizasyon firması tutmadık kimse önermedi çünkü.

Sizin kınalarınız nasıl oldu?

Benim salon organizasyonluydu ama oynayan kızlar falan yoktu.Misafirler gelince elimde defle Bi şarkıyla çıkmıştım abiyeyle.Resmen şarkıyı hatırlayamadım :110:

Benim salon organizasyonluydu ama oynayan kızlar falan yoktu.Misafirler gelince elimde defle Bi şarkıyla çıkmıştım abiyeyle.Resmen şarkıyı hatırlayamadım :110:

Ya işte kınam kız erkek karışık ya öyle direk çıkıp tek başıma oynamaya başlamakta istemiyorum. Zaten oynayabilen bir tip de değilim öyle çok... Acaba nişanlımla dans ederek mi başlasak çok mu saçma olur. Resmen strese girdim düşün düşün:deli:

Ya işte kınam kız erkek karışık ya öyle direk çıkıp tek başıma oynamaya başlamakta istemiyorum. Zaten oynayabilen bir tip de değilim öyle çok... Acaba nişanlımla dans ederek mi başlasak çok mu saçma olur. Resmen strese girdim düşün düşün:deli:

Saçma olmaz aslında.Dans ederek çıkılabilir.Hiç stres yapma gün senin günün.Sen nasıl yaparsan öyle olur.Rahat hissetmen ve mutlu olman önemli.

X