Kimyasaldan sonra

nurrr256

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2023
233
143
23
Merhabalar sat 16 ydi 18 inde kanamam başladı ve kimyasal gebelik geçirdiğimi söyledi doktor ilk beta hcg 73 4 gun sonraki 19 çıktı doktor düşük dedi 4 gün sonra yeniden bakalim dedi hala Gün içinde kırmızı renk kanamam devam ediyor yumurtlama olurmuki kanama olurken yada gebelik olur mu bu ay fikri olan var mi bundan sonraki süreçte ek takviye kullanan vs.varsa yardımcı olabilir mi

Ben geçen ay kimyasal geçirdim bu ay inofolic combi kullandım ve ovulasyon testi ile takip ettim çok şükür hamileyim. Gecen ay adetten 3 gün önce HCG 11 di bu ay 3 gün önce 104 çıktı ertesi gün 187 2 gün sonra 486 yarında kan vereceğim. Yani kendini üzme

Merhabalar bende kimyasal gebelik geçirdim sonraki aylar korunulması gerekiyormuş falan öyle bir şeyler duydum bu doğru değil değil mi

Bende 3 ay önce kimyasal gebelik geçirdim bu ay inofolik combi yazdı dontorum hafif piko var diye umarım bende güzel haber alırım gerçi 5 gün kaldı adet belirtilerimde başladı

Merhabalar bende kimyasal gebelik geçirdim sonraki aylar korunulması gerekiyormuş falan öyle bir şeyler duydum bu doğru değil değil mi
Korunmaya gerek yok demişti doktorum zaten kimyasaldan sonra gebelik sağlıklı oluyor çoğunlukla

Bende 3 ay önce kimyasal gebelik geçirdim bu ay inofolik combi yazdı dontorum hafif piko var diye umarım bende güzel haber alırım gerçi 5 gün kaldı adet belirtilerimde başladı
Ben de PCO falan yoktu ama ben kendim araştırarak buldum. Ama bence iyi gelen bir ilac

Umarım canım banada faydalı olur inşallah hamilelerin duası kabul olurmuş mübarek günlerde banada dualrinda yer ayır ismim elif
İnşallah canım Rabbim hayırlı uzun ömurlu sağlıklı evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…